Motosportisti atzinīgi vērtē trasi un atmosfēru Gulbenes motokrosā

Pagājušajās brīvdienās Staru mototrasē notika Federācijas kausa izcīņas devītais posms. Gan sestdien, gan svētdien trasē bija vērojamas interesantas cīņas. Kopā ar sportistiem no dažādām Latvijas malām sacensībās iesaistījās arī Gulbenes motosportisti.

Rudenīgo laika apstākļu dēļ sacensības šoreiz nebija tik kupli apmeklētas, kā ierasts. Arī sportistu dažās klasēs varēja būt vairāk, taču kopumā sacensības bija interesantas. Paši sportisti ar tām bija apmierināti.

 

85 kubikcentimetru klasē gulbenietis Nauris Miķelsons izcīnīja 11.vietu. Amatieru MX1 klasē Jānis Bidzāns ierindojās 13.vietā. Neveiksmīgas šī posma sacensības bija Didzim Gorbenko. Viņu pievīla tehnika. Iesācēju kvadriciklu klasē startēja Valērijs Kuzmins, ierindojoties 8.vietā. Otrajā sacensību dienā Valērijs startēja arī kvadriciklu "open" klasē un tur ierindojās 10.vietā. Iesācēju klasē solomotocikliem 9.vietā ierindojās Ansis Cīrulis, savukārt visspēcīgākajā "inter open" klasē Edgars Rudītis izcīnīja 7.vietu.

 

Labs kross pa labu trasi

E.Rudītim šīs bija pirmās sacensības pēc traumas.

 

"Bija nedaudz grūtāk iebraukties. Sacensību gaisotne jau bija aizmirsusies pa šo laiku. Man nebija uzstādīti augsti mērķi, galvenais bija pabraukt labā kompānijā labu krosu pa labu trasi. Laika apstākļi pēdējā laikā bija diezgan slikti, taču trase tik un tā bija ļoti laba. Gulbenes trase man vienmēr ir patikusi, tā allaž ir labā līmenī," atzīst E.Rudītis.

 

Pieviļ tehnika

D.Gorbenko stāsta, ka viņam jau kvalifikācijas brauciena trešajā aplī salūza viņa paša motocikls, savukārt pirmajā braucienā viņš aizlienēja motociklu no drauga Uģa Pavlova, taču arī viņa motocikls jau piektajā aplī salūza. "Biju trenējies, vajadzēja būt labiem rezultātiem, trase bija ļoti laba, taču man pagalam neveicās šoreiz," saka D.Gorbenko.

Darīja, ko varēja

Valērijs Kuzmins atzīst, ka iesācēju kvadriciklu klasē viņš varbūt būtu varējis uzrādīt arī labākus rezultātus, taču pirmajā braucienā viņš diemžēl nevarēja startēt, jo kvadricikls nebija gatavs startam.

 

"Otrajā sacensību dienā kvadriciklu "open" klasē startēja spēcīgi sportisti. Varbūt rezultāti arī varēja būt nedaudz labāki, taču es centos un darīju, ko varēju," saka sportists.

Pievieno komentāru

Sports