Motosports: brāļiem Kubuliņiem – ievērojami sasniegumi! 6

Gulbenes mazie motokrosisti - brāļi Jēkabs un Jānis Kubuliņi ir noslēguši sezonu ar ievērojamiem rezultātiem.

Jēkabs ir Igaunijas čempions 50 kubikcentimetru klasē. Savukārt Jānis Igaunijas čempionātā 65 kubikcentimetru klasē - 2.vietā (ar vienu nebrauktu posmu). Jēkaba un Jāņa mamma Agnese Kubuliņa “Dzirkstelei” stāsta, ka Jāni sezonas vidū, tieši pirms pašām svarīgākajām sacensībām - Eiropas un Pasaules junioru čempionāta fināliem, nelielas traumas rezultātā skāra smaga slimība, liedzot piedalīties.
“Jānis vasarā bija lieliskā fiziskajā un emocionālajā formā un cīnījās Polijā, Krievijā, Ukrainā, Stelpē, lai tiktu uz Eiropas čempionāta finālu un Pasaules junioru čempionātu, kas šogad bija Tartu. Viņš no 67 Austrumeiropas puikām bija ar otro labāko punktu summu,” stāsta sportista mamma.

Mediķi prognozējuši, ka pat pusgadu Jānim būs jāatstāj sports, bet ārstēšana noritēja veiksmīgi un jaunais motosportists jau drīkst atgriezties aktīvajā sportā. “Šobrīd pēc trīs mēnešu pauzes ir dota “zaļā gaisma”, un jauno sezonu Jānis sāks 85 kubikcentimetru moča mugurā,” saka Agnese.

Jaunajai sezonai brāļiem Kubuliņiem mērķus ir grūti izvirzīt, jo abiem būs pārejas gads - brauks ar  lielāku un jaudīgāku motociklu. “Jau šobrīd notiek un ziemā notiks fiziskās sagatavotības treniņi Lejasciemā pie Lāsmas Gabdulļinas un vienu reizi nedēļā motokrosa treniņi pie trenera Roberta Justa. Liels paldies sportistu fizioterapeitei Ingvildai Stībelei,” saka Agnese.

Abi brāļi ir noskaņoti nākamajā sezonā startēt visos Eiropas čempionāta posmos, kā arī Igaunijas un Latvijas čempionātos, iespējams, arī kādā Nīderlandes posmā.

Arī mazais brālis Jāzeps, kuram ir seši gadi, izrāda interesi par motocikliem. Pagaidām gan viņš brauc sava prieka pēc. “Nevar jau diviem atļaut un trešajam teikt – nē. Ja viņam būs vēlme, tad Latvijas čempionāta posmos viņu pilnīgi mierīgi varēs laist,” saka Agnese.
Brāļi Kubuliņi saka paldies visiem saviem atbalstītājiem, kuri tic viņu gribasspēkam un ar savu atbalstu palīdz nodarboties puišiem ar sportu profesionāli, dodot iespēju sevi pierādīt Eiropas līmeņa sacensībās.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

geogrāfija

Kubuliņi nav no Gulbenes, bet ir no Sinoles. Tāpēc nejauksim cilvēkiem galvas, deklarējot Gulbenē tos, kas nedzīvo Gulbenē.

pirms 3 gadiem, 2017.11.03 18:05

Espati

Kādam vajag būt naidam un skaudībai pret puiku ģimeni, lai sāktu iztirzāt - ir viņi gulbenieši vai nav? Gulbenes novadā ietilpst arī Sinole. Tavs ,,atklājums", ka Kubuliņi ir sinolieši, nevienu nepārsteidz - pozitīvi noskaņoti cilvēki tikai priecājas par Kubuliņu mērķtiecību un panākumiem; ļoti daudzi pat morāli un materiāli atbalsta. Tā kā uz priekšu - gulbenieši KUBULIŅI! Neņemiet galvā tās sūdu mušas, kas aiz garlaicības te urķē sīku mēslaini!

pirms 3 gadiem, 2017.11.09 13:55

to- "Espati"

Jā kāds te piemin "naida runu", tad lai vispirms pārlasa savu komentāru, kurā ir sekojoši vārdi: "naids, skaudība, sūdu mušas, urķē, mēslaine". Un pēc tam izdara secinājumus (ja prāta pietiek)- kurš komentārs ir tiešām pilns ar neiecietīgu un naidpilnu saturu. Jo, kā Bībelē teikts: "Cita acī skabargu redz, bet savā baļķi neredz".

pirms 3 gadiem, 2017.11.09 19:25

gulbeniete

Visi,kas dzīvo Gulbenes novadā,ir gulbenieši.

pirms 3 gadiem, 2017.11.04 12:34

sumo

Nē, "gulbenieši" ir Gulbenes pilsētas iedzīvotāji. PSRS laikos līdzīga ideoloģija centās mums iezombēt, ka visi esam padomju cilvēki, kuriem lielākais gods ir prast krievu valodu un arī- runāt tajā. Pajautājiet, piemēram, lizumnietim, beļavietim, litenietim, vai viņi ir gulbenieši, un pārsvarā gadījumu saņemsit ģeogrāfiski nevis politiski adekvātu atbildi, ka viņi nav gulbenieši. Kauns Gulbenes pilsētai lepoties ar svešām spalvām un noliegt to cilvēku identitāti, kuri dzīvo ārpus Gulbenes.

pirms 3 gadiem, 2017.11.04 14:42

...

Apsveicu vecākus un puišus, jo lai tik tālu tiktu , ir gan vieniem, gan otriem jāiegulda liels darbs.

pirms 3 gadiem, 2017.11.05 12:30

Sports