Motosports: brīvdienās – uz Staru mototrasi

Šajā nedēļas nogalē, 27. un 28.maijā, Gulbenes novada Staru mototrasē norisināsies Latvijas čempionāta 2.posms blakusvāģiem un kvadricikliem, kā arī Latvijas junioru čempionāts un Latvijas Kausa motokrosā 1.posms.

Kā jau katru gadu motokrosa sacensības Gulbenes pusē piesaista tuvāku un tālāku novadu motokrosa braucējus un atbalstītājus no visas Latvijas. Pirmajā dienā uz starta dodas arī gulbenieši – Didzis Gorbenko un Jānis Paipals. Skatītāji tiek aicināti just līdzi motosportistiem.

Sestdien, 27.maijā, Staru mototrasē varēs sekot līdzi aizraujošiem braucieniem Latvijas čempionāta 2.posmā blakusvāģiem un kvadricikliem, kuriem kā katru gadu pieteicies liels skaits braucēju. Savukārt svētdien, 28.maijā, tiks noskaidroti ātrākie braucēji solo klasēs - jaunieši Latvijas junioru čempionāta ieskaitē, kuram līdztekus norisināsies Latvijas Kausa motokrosā 1.posms.

Sacensības Daukstu pagastā tiek organizētas jau kopš 1979.gada, un Staru mototrase ir kļuvusi par vienu no iecienītākajām starp latviešu braucējiem. Tāpat arī zināms, ka uz šo posmu ieradīsies arī braucēji no vairākām kaimiņu valstīm. Sestdien pirmais starts, kurā ar kvadricikliem startēs juniori, paredzēts jau pulksten 9.45, savukārt svētdienu plānots iesākt un sacensības atklāt ar solo MX 65 klasi pulksten 9.30.

Sacensību organizators Intars Sabulis prognozē, ka uz motokrosu varētu ierasties aptuveni 300 dalībnieku.

Tā kā Staru mototrasē norisināsies motokrosa sacensības, tad šajās dienās ceļa Ozoli-Liezēre-Tirza-Stāķi posmā no krustojuma ar autoceļu Pļaviņas-Madona-Gulbene līdz dzelzceļa līnijai abās ceļa pusēs tiks noteikti stāvēšanas un apstāšanās aizliegumi. Autovadītāji tiek aicināti ievērot ierobežojumus.

Pievieno komentāru

Sports