Motosports: Didzim Gorbenko - līdzjutēju balva

Pagājušās nedēļas nogalē Dobelē norisinājās Latvijas čempionāta motokrosā, Latvijas kausa, junioru čempionāta un Latvijas čempionāta kvadricikliem un blakusvāģiem posms. Sacensībās startēja arī Gulbenes novada motosportisti.

“Kvadri 100” klasē pārliecinošu 2.vietu izcīnīja Atis Breds. “Kvadri iesācēju” klasē Salvis Cinglers kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena. “MX65” klasē 27 dalībnieku konkurencē cīnījās divi mūsu novada jaunie motosportisti. 6.vietu izcīnīja Jānis Kubuliņš un 10.vietu – Markuss Daniels Jauntirāns. “MX50 Rūķu” klasē 2.vietu ieguva Jēkabs Kubuliņš. “Kvadri 50 Rūķu” klasē 4.vieta - Ivo Kristapam Kalvem. “MX125” klasē Andris Tilgass ieņēma 20.vietu, bet viņa brālis Artūrs Tilgass “MX85” klasē ieguva 7.vietu. Senioru klasē 10.vietu ieņēma bijušais gulbenietis Jānis Bidzāns. Balkusvāģu klasē gulbeniešu ekipāžai Uvim Vasiļenko/ Uģim Skopānam – 12.vieta.

Spēcīgākajā “MX1” klasē līdzās daudziem spēcīgiem sportistiem uz starta stājās arī Edgars Rudītis. Viņš šajā sacensību posmā ieguva 10.vietu. Savukārt “MX2” klasē Didzis Gorbenko ierindojās 7.vietā un Nauris Miķelsons - 23.vietā.

Jāpiebilst, ka šogad Latvijas čempionāta četros posmos skatītājiem ir iespēja balsot par savu favorītbraucēju, kurš katrā posmā saņem ne tikai gandarījumu par apliecināto cieņu un uzticību no līdzjutēju puses, bet arī taustāmu ieguvumu – dāvanu karti no oficiālā universālās eļļas “WD-40” izplatītāja Latvijā „Getz Bros. & Co. (Latvia)” 150 eiro vērtībā. Dobeles posmā līdzjutēji par savu favorītbraucēju izvēlējās mūsu motosportistu D.Gorbenko. Pašam Didzim tas bija patīkams pārsteigums. Tas viņam būs arī stimuls kļūt vēl ātrākam un jaudīgākam.

Nākamais Latvijas čempionāta posms gaidāms 25. un 26.jūlijā, kad visi motosportisti un līdzjutēji dosies uz kalnaino Viļakas „Baltā Brieža” trasi.