Motosports: Didzim Gorbenko – uzvara gan skijoringā, gan krosā 1

Lai gan bija paredzēts, ka pagājušās nedēļas nogalē skijoringa un ziemas motokrosa sezona turpināsies, nevienā no pieteiktajām posmu norises vietām nebija pietiekami daudz sniega, tādēļ Latvijas Motosporta federācija pieņēma lēmums šīgada sezonu beigt, lai sportisti var gatavoties vasaras sezonas sacensībām.

Šīgada skijoringa un ziemas motokrosa sezona izvērtās pavisam īsa. Tika aizvadīti vien četri posmi.  Vienlaikus ar Latvijas čempionātu skijoringā un ziemas motokrosā norisinājās arī Latvijas kausa un Junioru čempionāta sacensības. Pirmās cīņas norisinājās Lēdmanē, otrās pēc krietna pārtraukuma risinājās mūsu novadā - Stāmerienā, bet pēdējās norisinājās Sidrabiņos (Liepkalnē) un Apē.

Gan skijoringa, gan ziemas motokrosa sacensībās startēja arī mūsu novada sportisti, turklāt sacensību kopvērtējumā izdevies izcīnīt arī godalgotas vietas. Vislabākos rezultātus uzrādījis Didzis Gorbenko, kurš LMK (lielajā meistaru) klasē kopā ar savu slēpotāju Oskaru Dzirkalu izcīnīja 1.vietu. Arī krosā bez radzēm “MX1” klasē Didzis izcīnīja 1.vietu.

MMK (mazajā meistaru) klasē 5.vietu ieguva lizumnietis Uģis Klimons ar savu slēpotāju Rūdolfu Dambrovu. Krosā ar radzēm “MX1” klasē U.Klimons ieguva 3.vietu. Krosā bez radzēm “MX2” klasē Uģim – 4.vieta. Krosā ar radzēm “MX2” klasē divos sacensību posmos startēja lizumnietis Andris Tilgass. Posmos viņš izcīnīja 1. un 3.vietu, bet kopvērtējumā ieņēma 5.vietu. Viņa brālis Artūrs Tilgass šajā pašā klasē arī startēja divos sacensību posmos, kad izcīnīja sudraba godalgas, bet kopvērtējumā ierindojās 6.vietā. Ziemas motokrosā “Kvadri Open” klasē vienā sacensību posmā startēja Aleksejs Kuzmnis un ieņēma 3.vietu, kopvērtējumā viņam – 8.vieta.

Latvijas Junioru čempionāta ieskaitē ziemas motokrosā “Kvadri 50” klasē 2.vietu izcīnīja mazais lizumnietis Ivo Kristaps Kalve. “Kvadri junioru” klasē arī 2.vietu ieguva Atis Breds.

Latvijas kausa ieskaitē ziemas motokrosā “ATV” klasē vienā posmā startēja Roberts Gazarovs, visu posmu kopvērtējumā viņam – 9.vieta. Latvijas kausa ieskaitē skijoringā “RTK” klasē Ivars Bumburs un Nauris Bumburs, startējot tikai pēdējā sacensību posmā, ieguva 3.vietu, bet visu posmu kopvērtējumā viņiem – 6.vieta.

Tuvākajā laikā Latvijas Motosporta federācija plāno informēt par skijoringa un ziemas motokrosa noslēguma pasākumu, kurā tiks sveikti sacensību laureāti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

juris

Apsveicu!Tik salīdzinot ar citiem gadiem,ļoti maza konkurence.Laikam tie braucēji paliek arvien mazāk un mazāk.

pirms 4 gadiem, 2016.03.10 20:03

Sports