Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Motosports: Didzis Gorbenko gatavs cīnīties 2

Didzis Gorbenko pagājušās nedēļas nogalē startēja pasaules čempionātā blakusvāģiem, kas notika Cēsīs. Kā pats atzīst, kopumā veicies pat ļoti labi.

D.Gorbenko sestdiena sākās ar patīkamu stresu, jo pasaules čempionātā kopā bija sapulcējušies pasaulē spēcīgākie un ātrākie braucēji. “Tie īsti vairs nav Baltijas mači. Šeit katrs cīnās par labākajām vietām,” uzsver motobraucējs.

Viņš treniņā uzrādīja sesto ātrāko apļa laiku.

“Kvalifikācijas braucienu iesākām ļoti labi. Pirmajā līkumā aizbraucām trešie. Tas bija ļoti liels pārsteigums mums pašiem un apkārtējiem. Turējām tempu, protams, tie, kas bija ātrāki, mūs apdzina, varējām cīnīties par 6. līdz 8.vietu, bet tad tika pieļauta kļūda no manas puses, jo iebraucu neīstajā trajektorijā. Mūsu blakusvāģis iedūrās trases valnī, dabūjām apstāties un, kamēr izstūmām ārā, atkritām uz 15.pozīciju, bet tad līdz brauciena beigām aizcīnījāmies līdz 11.pozīcijai, kas deva man vietu finālā,” stāsta D.Gorbenko.

Fināla braucieni notika svētdien. No rīta bija iesildīšanās brauciens, tad sekoja divi finālbraucieni. D.Gorbenko ekipāža startēja no otrās rindas un pirmo finālbraucienu iesāka ļoti labi.

“Startā aizgājām kā 11. Turējām tempu, protams, tika pieļautas kļūdiņas, grūstīšanās trasē, un nobraucām pa augsto 15.vietu. Tas, manuprāt, ir ļoti labs rādītājs priekš pirmā kopīgā pasaules čempionāta posma. Izcīnījām punktus starp pasaules ātrākajiem braucējiem,” saka Didzis.

Otrajā braucienā starts nesanāca tik veiksmīgs. Piedzīvots gan kritiens, gan liktenīgais lēciens, kurā motociklam pārlūzis amortizators, tāpēc braucienu nevarēja turpināt. “Bijām gatavi cīnīties, bet amortizators pievīla. Cerams paspēs sataisīt līdz nākamajām sacensībām, kas ir jau šajā nedēļas nogalē - Igaunijas pasaules čempionāta posms,” stāsta D.Gorbenko.

Mērķi, ko vēlējies sasniegt šajā pasaules čempionāta posmā, D.Gorbenko ir sasniedzis. Viņš vēlējās iekļūt starp pirmajiem piecpadsmit. Un pirmajā braucienā tas arī izdevās.

“Domāju, ka arī otrajā braucienā mums tas būtu izdevies,” viņš saka.

Pēc šī pasaules čempionāta posma viņš sapratis, ka tikt pirmajā desmitniekā “nav nemaz tāds kosmoss”. Protams, esot vēl jāpiestrādā, bet viņš ir gatavs cīnīties, lai būtu starp desmit ātrākajiem pasaules braucējiem.

“Šonedēļ esam gatavi cīnīties par vēl augstākām vietām. Gribu pierādīt un būt Baltijā ātrākais, bet pasaulē – desmitniekā. Ar tādu komandu, kāda ir man, nemaz citādāk nevar būt. Liels paldies komandai, kas mani atbalsta!” uzsver D.Gorbenko.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

es

Vai tad blakusvāģu klasē startē viens, ka otrs nemaz nav pieminēts?

pirms 8 mēnešiem, 2018.06.18 11:39

Sports