Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Motosports: “Dimanti” aicina skijoringa un ziemas motokrosa cienītājus (papildināts)

Stāmerienā 2.februārī notiks Latvijas čempionāts skijoringā un ziemas krosā. Sacensības norisināsies motorparka “Dimanti” trasē.


Trases saimnieks un sacensību organizators Gundars Rubenis “Dzirkstelei” stāsta, ka trases pamatne ir sagatavota, jo tas notiek ilgtermiņā. “Trase apakšā ir iesaldēta jau kopš rudens, tagad to neaiztiekam, sāksim to tīrīt šīs nedēļas sākumā. Trase kopumā ir pusotru kilometru gara. Tā daļēji vijas arī pa motokrosa trasi un pa pļavu, kā arī iet gar kameršļūkšanas kalnu. Kalns gan šajā dienā nedarbosies, jo trase iet gar kalnu,” stāsta G.Rubenis.


Viņš prognozē, ka sacensībās varētu piedalīties aptuveni 150 dalībnieki.


“Pērn mūsu posmu atzina par labāko, un cilvēkiem ir interese. Par balvām arī ir padomāts, nebūs tikai kausi. Uzvarētājiem būs balvas, un tas viss pateicoties atbalstītājiem, kuri ir ne tikai no mūsu novada, bet arī, piemēram, no Cesvaines, Balviem, ir pat cilvēki no Anglijas, kas paši piesakās atbalstīt. Tie ir latvieši, kas dzīvojuši šeit, bet pārvākušies dzīvot un strādāt uz Angliju. Lai varētu domāt ilgtermiņā, paši galvenie ir atbalstītāji,” uzsver G.Rubenis.


G.Rubenis piebilst, ka ir padomāts par speciālu balvu kvadricikliem. Tā būs “Starta karaļa balva”, un to dāvās Aivars Breds no “Gulbenes Moto”. Visām kvadriciklu klasēm balvas dāvinās Roberts Gazarovs no “Ainima pluss”. Aivis Kušķis no “Hidronex” parūpējās par balvām skijoringa klasē. Juris Vīcups no “DNA” sagādāja balvas motokrosa braucējiem. Savukārt Mini MX klasē balvas sarūpēja Jānis Lazdiņš.


“Tieši šajā klasē tiks izcīnīts mazais Dimantu kauss. Paldies Agrim Korim no “Konto”, kurš palīdzēja lai uzvarētājiem būtu skaisti kausi. Paldies pārējiem atbalstītajiem!” uzsver G.Rubenis.


G.Rubenis stāsta, ka, pateicoties atbalstītājiem, visi sacensību dalībnieki par velti varēs mieloties ar siltu zupu. "Jaunums - lai būtu interesantāk sportistiem, trase ies otrā virzienā un vairāk būs iekļauts motokrosa elementu," atklāj sacensību organizators.


Ieeja sacensībās ir brīva. Sacensību organizators cer, ka sportiskais notikums būs plaši apmeklēts.

Pievieno komentāru

Sports