Motosports: gulbenieši triumfē kvadriciklos 4

Pagājušās brīvdienās Staru mototrasē notika Latvijas čempionāts motokrosā junioriem un amatieriem.

Sacensības šoreiz pulcēja 270 motosportistus no visas Latvijas un arī citām valstīm. Savas braukšanas prasmes trases līkumos demonstrēja arī braucēji no Igaunijas, Lietuvas. Tālākie dalībnieki, lai nokļūtu uz šo krosu, bija atbraukuši no Vladivostokas, kā arī no Maskavas. Startēja arī vietējie gulbenieši, kuriem vislabāk veicās tieši kvadriciklos.

Sacensību organizators Intars Sabulis stāsta, ka labi sevi sacensībās parādījis vietējais puisis Edijs Jermacāns, kuram bija debija MX iesācēju klasē.

“Pēdējais nebija. Priekš pirmās reizes - labi. Finišs sasniegts. Bet daudzi mūsējie kāpa arī uz goda pjedestāla,” saka I.Sabulis.

Godalgas guvuši: “Kvadraciklu 100” klasē 3.vietā – Ivo Kristaps Kalve, “Kvadriciklu junioru” klasē 3.vietā - Atis Breds, “Kvadriciklu Hobby” klasē 2.vietā - Jānis Kļaviņš, “Kvadriciklu veterānu” klasē 3.vietā - Aleksejs Kuzmins, “Kvadriciklu 50 R” klasē 2.vietā - Markuss Gazarovs, 3.vietā – Roberts Valdmanis, “Kvadriciklu 70” klasē 1.vietā - Markuss Augustovskis.

Interesantās un spraigās cīņas visās klasēs trases malā vēroja diemžēl ļoti mazs skatītāju pulks.

“Bēdīgi, ka gulbenieši neatbalsta savus pasākumus. No tiem, kas bija ieradušies, tie bija pārsvarā skatītāji no Alūksnes, Balviem, no Valkas puses. Kārtējā vilšanās,” saka I.Sabulis un piebilst, ka šogad finansiālu apsvērumu dēļ Staru mototrasē vairs nekas netiek plānots.

Viņš stāsta, ka motokrosa laikā bija tikai viena trauma, un uz tik lielu dalībnieku skaitu “tas ir ļoti labs rādītājs”. Visus sacensību rezultātus var aplūkot mājaslapā “www.mylaps.com”.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

moins

Sabuli beidz čīkstēt!Biļete 7 eiro +mašīna 3.kādu atsaucību gaidīji?

pirms 2 gadiem, 2018.06.07 17:49

777

Tīri amatieri vālēja, loooti neinteresantas gonkas, loooooooooooooooti. Nekad staros nebraukšu, tukšuma sajūta.

pirms 2 gadiem, 2018.06.07 22:44

par labu motokrosu

Lai neaizlaistu Staru mototrasi postā,trases īpašniekiem vajadzētu padomāt par organizatora maiņu...

pirms 2 gadiem, 2018.06.08 14:27

moins, 777, un par labu motokrosu

Galīgi neesmu Sabuļa fans, bet jautājums jums trijiem gudrīšiem - jūs kādreiz dzīvē esiet kaut ko sarīkojušu? Kaut vai savu mēslu talku? Vai tikai dīvānā gaisu bojāt mākiet?

pirms 2 gadiem, 2018.06.08 20:10

Sports