Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Motosports: ir Baltijas ekipāžu topā

Jau šīs nedēļas nogalē gulbenietis Didzis Gorbenko startēs Pasaules čempionātā blakusvāģiem, kas notiks Cēsīs. Līdzjutējiem un viesiem būs iespēja redzēt pasaules labāko blakusvāģu braucēju cīņas, arī D.Gorbenko.

D.Gorbenko atzīst, ka šim Pasaules čempionātam mērķis ir uzstādīts, bet pagaidām to neatklās, un tajā pašā laikā piebilst, ka mērķis viņam vienmēr ir augsts.

“Jāsaprot gan, ka brauks pasaules labākie, un tikt starp 30 ātrākajiem jau ir gods, bet mans mērķis ir augstāks,” saka D.Gorbenko.

Līdz šim šajā sezonā viņam veicies ļoti labi. Izcīnījis “Vaidavas kausu” prestižajā “Open” klasē. Ar labiem rezultātiem aizvadīts arī apvienotais Latvijas un Igaunijas čempionāts, kurā cīnījās par augstvērtīgām vietām un kopvērtējumā bija otrais.

“Viss notiek, esam šobrīd Baltijas ekipāžu topā,” saka D.Gorbenko, kura pārinieks ir Tanels Koivs no Igaunijas, kurš dzīvo Tallinā. “Priecājos, ka esmu atradis viņu. Mums saskan,” viņš saka.

Pirms aptuveni trim četrām nedēļām D.Gorbenko ar ļoti labu cilvēku palīdzību, kuri saskatījuši viņā ļoti lielu motosportista potenciālu, ir ticis pie cita konkurētspējīga motocikla. Tas ir desmitkārtējā pasaules čempiona Daniela Vilemsena motocikls.

“Ar jauno moci braukt ir pasaka! Nevar ar veco salīdzināt. Viss ir mūsdienīgāks, jaudīgāks, patīkamāk braukt. Nevaru vien sagaidīt nākamo treniņu, kad atkal ar to varēšu braukt,” atzīst D.Gorbenko.
 
Viņš stāsta, ka fiziskie treniņi notiek katru dienu un vairākas stundas. Nedēļas nogalēs satiekas ar savu pārinieku, lai dotos uz sacensībām.

“Sezona ir saspringta, jo gandrīz katru nedēļu ir sacensības. Mēs smagi strādājam darbdienu vakaros un tad, kad satiekamies, lai varam maksimāli no sevis izspiest un izbaudīt braucienus. Moto treniņi diemžēl nesanāk, jo ir gan darbs, gan līdztekus tam visam beidzu maģistrantūru. Ikdiena ir saspringta, viss tiek saplānots, lai katrs īsais laika sprīdis tiek maksimāli efektīvi izmantots, jo citādāk jau nebūtu iespēju gan strādāt, gan nopietni mācīties, gan tādā līmenī braukt,” saka D.Gorbenko, kurš tagad ir pārnācis uz “Gulbenes moto” komandu.

Pievieno komentāru

Sports