Motosports: nosargā vietu kopvērtējumā

Ir aizvadīts Baltijas kausa otrais posms un Latvijas kausa trešais posms “Cross Country”.

“Cross Country” ir enduro motosporta veida disciplīna, kur piedalās solo motocikli, sporta un pilnpiedziņas kvadri.

Sacensības notika 9.septembrī Vidrižu pagasta “Laučos”. Lizumnietis Edgars Rudītis E2 klasē izcīnīja 2.vietu. Sacensībās 85 cm3 klasē startēja arī Markuss Daniels Jauntirāns no Lizuma un savā klasē uzvarēja. Vēl sacensībās no Gulbenes novada startēja Jānis Misiņš (“Hobby” klasē), kā arī Haralds Pabērzis (E1 klase).

“Cross Country” Vidrižos notiek jau vairāk nekā desmit gadus. Šī trase īpaši iecienīta gan sportistu vidū, gan arī atbalstītāju un skatītāju rindās. Sestdien sacensībās bija ieradušies 106 dalībnieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas.

Edgars Rudītis “Dzirkstelei” atzīst, ka sacensībās viņam veicies labi.

“Varbūt nepaveicās, jo pāris reizes muļķīgi nokritu. Starts sanāca labs, aizgāju kāds piektais, sestais, un pirmajos līkumos diezgan veiksmīgi pakāpos uz augšu. Aptuveni pusdistancē jau biju otrais un tā arī līdz galam nobraucu. Ir izcīnīta 2.vieta, un mans mērķis bija nosargāt kopvērtējumu gan Latvijas, gan Baltijas kausā, jo savā E2 klasē esmu līderis. Vietu kopvērtējumā es nosargāju. Vēl atlicis viens posms gan Baltijas, gan Latvijas kausam, kuri notiks oktobrī,” stāsta E.Rudītis un piebilst, ka sacensību dienā trasē bijuši lieli dubļi, jo pirms tam pamatīgi lija, bet organizatori bija darījuši visu, lai dubļi būtu mazāki.

“Priekš šādiem laikapstākļiem trase bija laba, kaut arī dubļi bija lieli. Trase nebija pārāk sarežģīta, bet tā bija ļoti tendēta uz enduro stilu, jo bija iekļauts mežs, pļava, daudz līkumu,” saka E.Rudītis.


Pievieno komentāru

Sports