Motosports: pirmajos divos Latvijas čempionāta posmos izcīna 15 medaļas

Īpaši jaudīgi gads iesācies Gulbenes Moto sportistiem, kuri pagājušajā nedēļas nogalē startēja pirmajos divos Latvijas čempionāta posmos ziemas motokrosā. Pirmo posmu motosportisti aizvadīja sestdien Vecpiebalgā, bet otrais posms norisinājās svētdien Madonas novadā. Kopumā septiņās klasēs startēja desmit Gulbenes Moto sportisti, kuri  izcīnīja  15 godalgotas vietas. Par to informē "Team 191" mājaslapas administratore Laura Avotiņa.

Q 50 klasē lielisku sniegumu uzrādīja Markuss Gazārovs, kurš ne tikai ieguva pirmo vietu savā klasē, bet arī trasē spēja sastādīt konkurenci  Q100 klases braucējiem. Q100 klasē pārliecinošu uzvaru nodrošināja Ivo Kristaps Kalve. Savukārt Q Juniori klasē godpilno 2. vietu abos sacensību posmos izcīnīja Kārlis Neija.

Lielisku sniegumu mūsu sportisti uzrādīja arī Q Open klasē, kur startēja četri Gulbenes Moto sportisti. Sestdien Vecpiebalgas posmā 1. vietu izcīnīja Valērijs Kuzmins, savukārt otrajā vietā finišēja Agris Neija. Vēl divi mūsu sportisti Atis Breds un Aleksejs Kuzmins ieņēma attiecīgi 6. un 8. vietu.  Madonas posmā 1. vietu izcīnīja Agris Neija, bet otrajā vietā finišēja Valērijs Kuzmins. Aleksejam Kuzminam  divu braucienu kopvērtējumā 5. vieta, bet Atim Bredam - 9. vieta.

MX 65 klasē abos posmos godalgoto 3. vietu izcīnīja Edgars Upītis. Gulbenes Moto sportisti startēja divās skijoringa klasēs. Lielajā meistaru klasē Vecpiebalgas posmā  Didzis Gorbenko un  Oskars Dzirkalis izcīnīja 6. vietu, bet Madonas posmā - 3. vietu. Lielajā tautas klasē abos posmos Didzis un Oskars izcīnīja 1. vietu.