Motosports: Stāmerienā cīnīsies par "Dimantu kausu"

Vēl nesen Stāmerienas pagastā, motorparkā "Dimanti", tika aizvadīti divi Latvijas čempionāta posmi skijoringā un ziemas motokrosā. Tā ietvaros tika izcīnīts mazais ‘’Dimantu kauss’’ MINI MX klasē. Nu pienākusi kārta lielā ‘’Dimantu kausa’’ izcīņai, kas notiks 4.maijā pulksten 11.30. Par to informē motorparka ‘’Dimanti’’ preses sekretāre Sabīne Rubene.

"Šogad lielo klašu braucēji tiks sadalīti MX SUPER, MXA, MXB, MXC klasēs pēc ātruma trasē, tas ir, pēc sportiskās formas, nevis pēc dalībnieku vecuma un motociklu jaudas. Ja iepriekšējos gados superfinālā bija tikai viens brauciens, šogad MX SUPER klasē notiks trīs dažādu garumu braucieni. Pēdējais no tiem – tikai septiņi apļi. Pārējām dalībnieku klasēm  paredzēti divi braucieni. Atsevišķās  MX65, MX85, MX JAUNIEŠI klasēs sacentīsies jaunie censoņi. Ņemot vērā lielo Igaunijas un vietējo sportistu atsaucību, tiek prognozēti dalībnieku rekordi MINI MX klasē," skaidro S.Rubene.

Gan skatītāji, gan dalībnieki, iegādājoties ieejas biļeti (5 eiro),  piedalās loterijā. Galvenā balva – zāles pļāvējs ‘’Husqvarna’’ no SIA ‘’Dārza tehnika’’ (loterijas atļaujas nr. 4406).


Pievieno komentāru

Sports