Mūsas trasē viesosies starptautiskais retroautomobiļu rallijs

6.maijā Latviju šķērsos starptautiskā antīko automobiļu rallija "The Nordconnect Trial 2009" dalībnieki, un to maršrutā ir iekļauts sporta komplekss "Mūsa", kurā tie piedalīsies papildus sacensībās. Tieši Mūsas trasē no pulksten 12:00 līdz 13:30 interesentiem būs iespēja vislabāk vienkopus apskatīt visu trīsdesmit četru ekipāžu spēkratus.

Sporta pasākuma organizatori informē, ka rallijam "The Nordconnect Trial 2009" starts tiks dots 2.maijā Nīderlandē un deviņu dienu laikā sacensību dalībnieki šķērsos Vāciju, Poliju, Lietuvu, Latviju, Zviedriju, Dāniju un caur Vāciju atgriezīsies Nīderlandē. Sacensību maršrutā ir iekļauti vairāki kontrolpunkti un papildus sacensības. Par visatbilstošāko vietu papildus sacensībām rallija organizatori ir izraudzījušies sporta kompleksu "Mūsa" Bauskā, kas ir kārtējais starptautiskais pagodinājums trases saimniekiem, kuri jau pagājušajā gadā saņēma augstāko atzinību no Starptautiskās Automobiļu federācijas FIA.

 

"Bez retro automobiļiem, kuru vidū ir tādas pērles kā "Jaguar MK II', "Volvo P 1800", 'Mercedes 280 SL", "BMW 2002", "Jensen CV8-MK III" un "Fiat 850 Abarth", rallijā piedalās arī jauni un veci spēkrati, kuros tiek izmantotas alternatīvās degvielas. "The Nordconnect Trial 2009" vēlme ir aicināt sabiedrību un autobraucējus domāt zaļi, pierādot, ka videi draudzīgi automobiļi, kuri izmanto biodegvielas, kas iegūtas no atjaunojamiem resursiem, nav sliktāki par tradicionālajiem spēkratiem, kuri darbojas, izmantojot naftas produktus," stāsta Eiropas autokrosa čempionāta Latvijas posma preses sekretārs Ģirts Avotiņš.

 

Viņš norāda, ka pēc papildus sacensībām Mūsas trasē rallija dalībnieki ap pulksten 14.15 ieradīsies uz tikšanos viesnīcā Radisson SAS un pulksten 16:00 kāps uz prāmja, kas tos aizvedīs uz Zveidrijas galvaspilsētu Stokholmu.

 

Plašāku informāciju par "The Nordconnect Trial 2009" ralliju iespējams atrast tā oficiālajā mājas lapā www.thetrial.nl

Pievieno komentāru

Sports