Mūsējie piekāpjas zemgaliešiem 1

Vakar Jelgavā ASK/Buki sacentās ar BK "Zemgale" basketbolistiem. Mūsējie zemgaliešiem piekāpās ar 79:91.

Gulbenieši spēli iesāk neveiksmīgi. Kļūdas uzbrukumos un daudzās piezīmes ļauj mājiniekiem izvirzīties vadībā 16:4. 4. minūtē Buki pieprasa minūtes pārtraukumu, pēc kura uzreiz pusminūtes laikā Zintim Plivdam tiek piešķirtas 3 piezīmes pēc kārtas. Ceturtdaļas otrā pusē Buki gūst piecus punktus pēc kārtas, samazinot starpību - 22:12. Ceturtdaļas beigās Petrenko realizē tikai divus no četriem soda metieniem, rezultāts pēc pirmajām desmit minūtēm - 28:14.

Otrās ceturtdaļas sākumā Zemgale turpina palielināt pārsvaru, 2. minūtē - jau 39:17, ceturtdaļas vidū jau -23 (47:24).Tikai ceturtdaļas beigas veiksmīgāk nospēlē gulbenieši, samazinot starpību līdz -15 (51:36). Rezultāts pēc pirmā puslaika - 53:37 par labu BK "Zemgale".

Bukiem veiksmīgi izdodas iesākt trešo ceturtdaļu, samazinot starpību līdz -9 (Toms Kindzulis 2 punkti). Taču līdz ar Gabrāna ceturto piezīmi, Buku uzbrukumi "sagrīļojas" un atkal jau zaudējam ar -20. Ceturtdaļas beigās pārsvars atkal samazināts 70:58.

Līdz pēdējās desmitminūtes vidum BK "Zemgale" jau atkal palielina pārsvaru līdz +21 (82:61), taču gulbeniešiem izdodas piespiest pretinieku kļūdīties uzbrukumos un jau atkal samazināt starpību līdz -12 (83:71). Edmunds Gabrāns jau nākamajā uzbrukumā pārtver bumbu, piespēlējot Artūram Brūniņam, taču metiens tiek apturēts - piezīme pret Brūniņu (83:72). Sapelnītās piezīmes neļauj Bukiem turpināt samazināt pārsvaru, spēles gala rezultāts 91:79.

BK "Zemgale" - ASK/Buki 91:79 (28:15; 25:23; 17:21; 21:21).

ASK/Buki: Gabrāns 17p.+5AB+4PB, Kazāks 16p., Brūniņš 15p., Rauza 10p.+5AB, Rudzītis 6p.+5AB+5RP+4PB, Plivda 6p.+5AB, Kļaviņš 5p.+6AB, Petrenko 2p.+5AB, Kindzulis 2p.

BK "Zemgale": Berķis 17, Bambis 15, Raiskums 13, Rozītis 11.

Vai mūsu basketa speci var paskaidrot, kāds sakars Gulbenes un Kandavas basketbola klubiem? Tikai godīgi.

pirms 10 gadiem, 2008.09.12 17:20