Mūsējie startē “Vaidavas kausā”

Pagājušās nedēļas nogalē tepat kaimiņos Apes novadā jau 42.reizi notika “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā, kas pulcēja dalībniekus no piecām valstīm. Grūtā un sarežģītā Apes mototrase atkal lika priekšā jaunus izaicinājumus visiem sportistiem.

Uz starta dažādās klasēs izgāja arī mūsu novada motosportisti. Blakusvāģu klasē cīnījās Uvis Vasiļenko un Uģis Skopāns. Šī ekipāža ierindojās 8.vietā. Viskuplāk ar mūsu novada sportistiem pārstāvētā bija “Mini MX” klase. Goda pjedestāls šajā klasē piederēja igauņiem, bet uzreiz aiz viņiem – 4.vietā – bija litenietis Vilnis Teterovskis. 7.vietā ierindojās Edgars Mohovikovs, 8.vietā – Einārs Paiders, 9.vietā – Artis Budze un 10.vietā – Roberts Platais.

Spēcīgajā “MX1” klasē cīnījās arī lizumnietis Edgars Rudītis, viņam šoreiz – 8.vieta. Savukārt “MX2” klasē startēja Didzis Gorbenko. Viņš abu braucienu summā izcīnīja 4.vietu. Šajā klasē startēja arī Nauris Miķelsons, kurš ierindojās 14.vietā. Senioru klasē 14.vietu ieņēma lejasciemietis Valdis Mednis un 15.vietu – arī lejasciemietis Dzintars Mednis.

“MX1” klasē uzvarēja Dāvis Ivanovs, “MX2” klasē - Kārlis Sabulis, blakusvāģu klasē – igauņi  G.Gordejevs/ M.Mills, “Mini MX” klasē – Martins Lepiks no Igaunijas, senioru klasē – Raivo Freibergs, “A30+” klasē –Ronalds Baldiņš. Lielajā Klētskalna tramplīnā tālāko lēcienu uzrādīja Dāvis Līvs, aizlidojot 48 metrus. Vairā nekā 70 dažāda vecuma braucēju startēja „Zelta mopēda” balvas izcīņā.