Mūsējie – vērtīgs pienesums Valmieras komandai

Jau otro sezonu pēc kārtas basketbola klubs "Valmiera" aicina balsot par spēlētājiem, piešķirot tiem konkrētus titulus un novērtējot viņu sniegumu un pienesumu komandai.

Šosezon apkopotais balsojums liecina, ka, pēc līdzjutēju domām, komandas vērtīgākā spēlētāja titulus ir jāsaņem mūsu novadniekam Raimondam Gabrānam. Viņš visu sezonu nesavtīgi ir dalījis rezultatīvas piespēles saviem komandas biedriem, bieži vien bijis galvenais komandas motivators un tas, kurš izšķirošajos brīžos aukstasinīgi uzņēmies līdera lomu.

 

Līdzjutēji par Raimondu saka: "Acīgs kā ērglis un viegli izlaužas cauri pretinieka spēlētājiem. Viņa tēmētās bumbas grozam reti kad krīt garām."; "Spēj saturēt komandu kopā spēles laikā, likt būt tai gatavībā un pārsteigt pretiniekus. Uz laukuma vienmēr ir redzama maksimāla atdeve un vēlme uzvarēt, kas arī ir pati galvenā!"

 

Savukārt uzbrukuma līdera titulu ir ieguvis vēl viens gulbenietis - Pāvels Veselovs. Ar precīzu un rezultatīvu spēli uzbrukumā visu sezonu viņš ir bijis komandas galvenais uzbrukuma balsts, kā arī priecējis skatītājus ar daudzām skaistām spēles epizodēm - ar aizrautīgu cīņu zem groza un daudziem efektīviem "slam dunk". Ne velti līdzjutēji Pāvelu iebalsojuši arī komandas populārākā spēlētāja titulā, jo tieši viņa vārds šosezon visvairāk izskanējis saistībā ar komandas sniegumu. Līdzjutēji par Pāvelu saka:

 

"Laukumā labi cīnās un cenšas to darīt no sirds."; "Ļoti precīzs, bieži neparedzams savos uzbrukumos un aizrautīgs."

Pievieno komentāru

Sports