Mūsu hokejisti aizvada divas spēles

Vidzemes atklātā hokeja čempionāta pirmajā līgā divas spēles aizvadījusi FHK „Gulbene" komanda.

Ar „Sedas" hokejistiem līdzvērtīgs bija tikai pirmais puslaiks, kurš beidzās 1:1. Pretinieki pirmie guva vārtus, bet trešdaļas izskaņā, spēlējot vairākumā, Gatis Rikveilis panāca izlīdzinājumu. Piespēles izdarīja Vjačeslavs Ruļovs un Deniss Kozloskis. Turpinājumā vārtus guva tikai pretinieki, un rezultātā sāpīgs zaudējums ar 1:10.

Savukārt nākamā spēle bija ar HK „Smiltene ‘09". Nesen tieši smiltenieši izcīnīja pirmo vietu Gulbenes kausu turnīrā. Pirmajā trešdaļā vārtus guva Deniss Kozlovskis, izmantojot Ivo Kindzuļa un Dmitrija Novikova piespēles. Rezultāts 1:0 turējās līdz pat spēles izskaņai.

Trešajā trešdaļā mūsējie nopelnīja vairākus noraidījumus, un šādā situācijā pretinieki panāca 1:1. Uzvarētāju nācās noskaidrot pēcspēles soda metienos. Šeit lielisku sevi parādīja mūsu vārtsargs Mikus Mezītis, kurš atvairīja visus trīs pretinieku metienus. Mums precīzs bija Vjačeslavs Ruļovs, bet kļūdījās Deniss Kozlovskis un Alberts Bubišs. Līdz ar to uzvara ar 2:1.

Jāsaka, ka metienu attiecība spēlē bija mums par labu - 46:22.

Nākamā spēle gulbeniešiem paredzēta 25.februārī ar Vijciemu. Līdz čempionāta noslēgumam atlikušas sešas spēles, un pagaidām mūsējie atrodas sestajā vietā pirmajā līgā.