Mūsu hokejisti uzvar balveniešus

Vidzemes atklātajā hokeja čempionātā komanda "Gulbene" ar 3:0 uzvarēja Balvu "Austrumvilkus".

Līdz šim balvenieši bija viegli pretinieki, bet šajā sezonā viņiem brīnumainā kārtā ir izdevies pieteikt vārtsargu no Jelgavas. Tas jūtami ir uzlabojis kaimiņu rezultātus. No agrākajiem 1:12 un 4:16 ir 2:3 un 0:3.

Arī spēlē ar gulbeniešiem viņš rādīja brīnumus. Metienu attiecība 33:14 mūsējo labā norāda, ka uzbrukām mēs daudz. Pirmie vārti "krita" desmitajā minūtē, kad Vjačeslava Ruļova piespēli realizēja Dainis Ozoliņš.

Pirmā trešdaļa tā arī noslēdzās. Otrajā trešdaļā vienīgos vārtus guva V.Ruļovs. Tajā momentā viņš pamanījās pusminūtes laikā divas reizes iziet viens pret vienu ar pretienieku vārtsargu. Pirmajā reizē metiens neizdevā, bet otrajā reizē tas bija precīzs. Pirms trešās trešdaļas 2:0.

Spēles izskaņā saspēle V.Ruļovs - D.Ozoliņš noslēdzās ar Andra Āboliņa precīzu metienu un spēle noslēdzās ar 3:0.