Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu novada veterāni veiksmīgi startē Latvijas sporta veterānu savienības 48.sporta spēlēs 1

Februāra pēdējā nedēļas nogalē Latvijas sporta veterānu savienības 48.sporta spēļu ietvaros norisinājās gan distanču slēpošanas sacensības, gan vieglatlētika telpās.

Gulbenes novada komanda izcili startēja gan Priekuļos slēpošanā, kur kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu, gan arī Rīgā vieglatlētikas manēžā, kur kopsummā tika iegūta ceturtā vieta. Daži Gulbenes sportisti ar atzīstamiem rezultātiem piedalījās gan slēpošanas, gan vieglatlētikas sacensībās.  

27.februārī uz Priekuļu slēpošanas - biatlona bāzi Gulbenes novads bija devies divu komandu sastāvā. Pēc piecu gadu pārtraukuma Gulbenes novada I komanda 22 komandu konkurencē kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu un ieguva uzvarētāju kausu, savukārt, Gulbenes II komanda noslēdz olimpisko sešnieku.

 

Sacensības uzsāka vecāko grupu dāmas, kuras spēkiem mērojās 2 kilometru distancē. S 70 grupā atzīstami sniegumu demonstrēja Rita Vucena, kura arī bija šīs grupas uzvarētāja, bet trešo vietu ieguva Zaiga Baltā.

 

2.5 kilometru distancē S 60 grupā otro vietu izcīnīja Ņina Travina. V 75 grupas vīriešiem Andrejam Vācietim arī sudraba godalga - otrā vieta, no uzvarētāja viņš atpalika tikai 7 sekundes. Vēl viena sudraba medaļa V 70 grupas pārstāvim Gunāram Rubenim.

 

5 kilometru distancē gulbeniešiem vēl labāks sniegums: sievietēm S 35 grupā labāko rezultātu sasniedza un pirmo vietu izcīnīja Dace Anča. S 40 grupā Lāsmai Gabdulļinai otrā vieta. V 65 grupā Jānis Ančs kļuva par grupas uzvarētāju, savukārt, par V 50 grupas čempionu kļuva Antis Zunda. Nepārspēts V 45 grupā izrādījās un pirmo vietu izcīnīja Edvīns Zaķis. Jāpiebilst, ka šajā grupā bija ļoti sīva un skaitliski liela konkurence, tā devitās vietas ieguvējs no Edvīna atpalika tikai pusminūti.

Sacensību turpinājumā sekoja jaukto stafešu slēpojumi 4 x 2 kilometru distancē. Izcilu sniegumu demonstrēja Gulbenes I komandas slēpotāji, pirmo reizi kļūstot par stafešu slēpojuma uzvarētājiem. Komandas sastāvā slēpoja (Elmārs Eleksis, L.Gabdulļina, D.Anča, A.Zunda). Arī Gulbenes II komanda (E.Zaķis, Ņ.Travina, Sandra Volodina, Raivis Ančs) demonstrēja ļoti atzīstamu sniegumu, kā rezultātā viņiem - sestā vieta.

 

26.februārī Rīgā vieglatlētikas manēžā visas dienas garumā spēkiem mērojās Latvijas vieglatlētikas veterāni dažādās disciplīnās un vecuma grupās. No Gulbenes novada uz sacensībām bija ieradušies 15 dalībnieki, no kuriem 14 mājās aizveda augstāka vai zemāka kaluma medaļas.

 

Vieglatlētikā telpās kopumā piedalījās 25 komandas, Gulbenes novads izcīnīja augsto ceturto vietu. Jāpiebilst, ka izcīnīto punktu skaits bija vienāds ar trešo vietu, tomēr izšķirošo lomu spēlēja, kurai komandai vairāk pirmo vietu.

 

Visvairāk mūsu sportistu stājās uz starta 3 kilometru soļošanā. Sievietēm S 35 grupā par uzvarētāju kļuva Irita Bačka. S 45 grupā Daigai Krēsliņai - otrā vieta, bet par uzvarētāju S 70 grupā kļuva Zaiga Baltā. Vīriešiem V 60 grupā par uzvarētāju kļuva Harijs Āboliņš, trešais Jānis Pērkons. Grupā V 70 zelta godalga - pirmā vieta Gunāram Rubenim, bet V 75 grupā Andrejam Vācietim otrā vieta.

 

3000 metru skrējienā dāmām S 35 grupā ātrāko rezultātu sasniedza Dace Anča, viņai pirmā vieta. Vīriešiem V 60 grupā par uzravētāju kļuva Jānis Supe.

 

1500 metros V 50 grupas vīriešiem Antim Zundam - otrā vieta.

 

60 metru sprintā S 70 grupā Z.Baltai - otrā vieta. Vēl Zaiga ieguva trešo vietu 200 metru distancē.

 

Lodes grūšanā S 30 grupā par uzvarētāju kļuva Tatjana Ābeltiņa. Vīriešiem V 35 grupā labākais rezultāts un zelta godalga - Jānim Pāvuliņam, trešo vietu izcīnīja Ilvars Glāznieks.

 

Tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā Ilvaram Glāzniekam savā vecuma grupā - pirmā vieta. Arī Vitālijs Deksnis 3-solī V 50 grupā izcīnīja pirmo vietu, savukārt, tāllēkšanā viņam - trešā pozīcija.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Jānis

Slava mūsu novada sportistiem, raitu soli turpmākās sacensībās.

pirms 9 gadiem, 2011.03.09 10:07

Sports