Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūsu spēkavīram – bronzas godalga 1

Andris Leišavnieks: "Ir grūti jāstrādā, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus."
Pagājušajā nedēļas nogalē Preiļu parka estrādē notika "Swedbank" spēkavīru čempionāta trešais posms, kurā veiksmīgi cīnījās arī mūsu spēkavīrs Andris Leišavnieks. Šajās sacensībās viņam izdevās izcīnīt bronzas godalgu.

Karstās saules staros, Preiļu skatītāju atbalstīti, atlēti sestdien sacentās sešos vingrinājumos: 125 kilogramus smaga baļķa turēšanā, automašīnu turēšanā, 360 kilogramus smagu nēšu nešanā 25 metru distancē, spēka kāpnēs, "Elsana" kombinācijā (2 x 125 kilogramu fermera pastaiga + 3 x 100 kilogramu mucu kraušana), kā arī akmeņu celšanā.

Notiek sīvas cīņas
Jau no pirmajiem vingrinājumiem starp atlētiem norisinājās sīva cīņa, bet īpaši spraiga tā izvērtās par trešo vietu, uz kuru līdz pat beigām pretendēja pieci atlēti, tomēr A.Leišavniekam pēdējos vingrinājumos izdevās uzrādīt labus rezultātus un izcīnīt vienu 3. un divas 2.vietas, kas kopvērtējumā viņu pacēla uz 3.vietu.


"Sākums bija diezgan slikts, bet beigās viss izdevās ļoti labi. Es biju domājis, ka šajā posmā man būs 4. vai 5.vieta, jo cīņa šogad ir ļoti sīva, bet tā sanāca, ka izdevās izcīnīt 3.vietu," saka A.Leišavnieks.

 

"Man nedaudz neizdevās mašīnu noturēt, tādējādi es jau ātrāk būtu varējis pacelties uz augšu. Slikti veicās baļķa celšanā. It kā kā trenējos un ceļu, bet tomēr šis vingrinājums īsti man nepadodas. Šajās sacensībās mēs bijām desmit, un nav tā, ka kāds izteikti atpaliktu, visi cenšas kaut ko parādīt. Līdz iepriekšpēdējam vingrinājumam mēs vairāki pretendējām uz 3.vietu, tomēr man izdevās uzrādīt labākus rezultātus."
Kopvērtējumā pēc trim posmiem A.Leišavnieks šobrīd ir ierindojies 3.vietā. "Laiks rādīs, kā izvērtīsies situācija pēc visiem posmiem. Ir grūti jāstrādā, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. Protams, man gribas pateikt arī lielu paldies visiem tiem, kas mani atbalsta," saka A.Leišavnieks.


Nākamais posms - Gulbenē


Šogad "Swedbank" spēkavīru čempionātam būs vēl 2 posmi, kur atlēti sacentīsies par kvalifikācijas punktiem. Tikai desmit labākie sezonas noslēgumā saņems tiesības startēt finālā. Nākamais spēkavīru čempionāta posms notiks 25.jūlijā Gulbenē.

 

Sacensības notiks pilsētas stadionā. Vienlaikus ar "Swedbank" spēkavīru čempionāta posmu notiks arī otrais "Armijas Dižvīra" posms.

 

"Armijas Dižvīrs" sāksies jau no pulksten 11.00, bet "Swedbank" spēkavīru čempionāta posma sacensības varētu sākties apmēram pulksten 14.00.


A.Leišavnieks saka, ka viņš, protams, Gulbenē mājiniekiem gribēs parādīt pēc iespējas labākus rezultātus. Gulbenē atlēti sacentīsies kādā vingrinājumā, kas patīk Andrim, - muciņu mešanā augstumā, būs arī kāds vingrinājums, kas līdz šim nekur nav veikts. Protams, spēkavīri sacentīsies arī tradicionālajos vingrinājumos.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports