Nākamgad spēlēs pirmajā līgā 2

Sezonas noslēguma vakars aizvadītajā sestdienā bija FB „Gulbene/Rubate" komandai, kura šajā sezonā uzvarēja ZA FL čempionātā un piedalījās Latvijas 2.līgas finālā.

Futbolisti saņēma uzvarētāju medaļas diplomus un balvas. Apbalvoti tika Valentīns Surovs, Sergejs Kauliņš, Gatis Zelčs, Einārs Zaķis, Dainis Tašiņš, Ilvars Glāznieks, Arnis Ivanovs, Aivars Začs, Agnis Ļisicins, Rolands Ozoliņš, Valērijs Sircovs, Viesturs Lauris, Renārs Šķenders, Gatis Rikveilis, Artis Timenieks, Mārcis Graudiņš, Jānis Gailums, Māris Bērziņš. Labāko spēlētāju balvas saņēma V.Surovs, V.Sircovs, G.Zelčs un S.Kauliņš.

 

FB „Gulbene 2005" prezidents Jānis Antaņevičs un komandas atbalstītājas - SIA „Rubate" - valdes loceklis Māris Sliede pateicās futbolistiem par sasniegto un novēlēja veiksmi nākamajā sezonā. Komanda viņiem dāvāja Latvijas futbola izlases krekliņus.

 

Vakara gaitā daudz tika apspriesta gatavošanās nākamajai sezonai, jo mūsu komanda plāno spēlēt Latvijas 1.līgas čempionātā. Tas prasīs lielāku atbildību, uzņēmību un daudz laika, kurš būs jāziedo treniņiem un spēlēm.

 

Kopumā nākamgad paredzētas 38 oficiālās spēles, kā arī daudzas pārbaudes spēles. Slodze būs nopietna, un nopietni būs arī finansu ieguldījumi.

 

Futbolisti ir gatavi šādam saspringtam grafikam, un jau janvāra vidū sāksies treniņi. Protams, neiztiks bez kvalitatīva komandas papildinājuma, bet tas tiks rasts pie mūsu jaunajiem futbolistiem un tuvākajiem kaimiņiem.

 

Līdztekus mēs spēlēsim arī ZA FL čempionātā (2.līga), kur piedalīsies tie, kuriem būs mazāka slodze 1.līgā. Nākamajā gadā gulbeniešu līdzjutējus gaida daudz kvalitatīva futbola.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Kurmis

liela dalja dziivo-maacaas Riigaa u.tt. Kaa buus izpildaams treninju process?? Un vai speleetaaji( riidzenieki) speeles kopaa r komandu tiai speeles dienaa?? gribaas tikai noveeleet veiksmi un tikt galaa ar priekshaa esoshajaam probleemaam. Ceru, ka rezultatai nebuus kaa kaiminju rajona komandai , kas speeleeja 1.liiga 15-0 . 17-0. un veel dazhi labi rezultaati:0

pirms 13 gadiem, 2007.11.20 13:22

labi!

prieks! puisi to godam ir nopelniijusi! ceru, ka buus nopietna attieksme pret treninjiemun tad rezultaati nepaliks! negribeets gan redzeet paarak daudz no 'kaiminju' speeletaajiem-- jo Gulbenei nav jaaiet Balvu sliedees njemot speeleetaajus pa labi un kreisi un tik un taa neko neuzvarot! Lai veicas!

pirms 13 gadiem, 2007.11.20 02:55

Sports