Nakts orientēšanās: gulbeniešiem - 1.vieta

Jaunannā 2. un 3.jūlijā jau otro reizi notika Nakts orientēšanās pasākums, kuru organizēja Jaunannas jauniešu klubs “Tikšķis”. Šis pasākums notika pateicoties Alūksnes un Apes novada fonda “Jauniešu ideju laboratorija” atbalstītajam Jaunannas jauniešu projektam. Balvas palīdzēja sagatavot Jaunannas pagasta zemnieku saimniecība “Juri”, Zero Wake Park Ilzenē, atpūtas komplekss “Pededzes” Litenes pagastā.

Sacensībās šogad piedalījās 11 komandas ar interesantiem nosaukumiem: “Šogad būs 100”, “Vēsā mierā”, “Sviesta pupiņu šņebureks”, “Zeku skoti”, “Nav ne jausmas”, “Bonaparte”, “Bliezēji”, “Ēzeļi”, “Šreki”, “Putni”, “Rising Korneti”. Jāpiemin, ka vairāku komandu dalībnieki nakts orientēšanās pasākumā Jaunannā piedalījās otro reizi. Sacensībās uzvarēja komanda “Šogad būs 100” no Gulbenes novada (Daiga Krēsliņa, Bruno Eduards Krēsliņš un Jānis Švika).

Lai piedalītos orientēšanās sacensībās, bija nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar NFC kodu lasīšanas aplikāciju, kā arī karte, pēc kuras orientieristi meklēja konkrētas vietas un kontrolpunktus Jaunannas pagastā. Divdesmit kontrolpunktos ar NFC kodu lasīšanas aplikāciju bija jāatrod apslēptie vārdi. Komandas orientēšanās laiks bija ierobežots – 2,5 stundas.

Pievieno komentāru

Sports