Nedēļas nogalē aicina slēpojums „Alūksne – 2011”

Svētdien, 27. februārī, Alūksnes novada ziemas sporta centrā „Mežinieki" notiks tradicionālais slēpojums „Alūksne - 2011", kurā aicināti piedalīties dažādu vecumu slēpotāji. Šāds slēpojums Alūksnē notiek jau vairāk nekā 30 gadus.

Slēpojums sāksies pulksten 12.30 un atkarībā no sagatavotības un vecuma dalībnieki varēs slēpot 1,5, 5 un 15 kilometru distancēs.  

Garākā distance - 15 kilometri - paredzēta dalībniekiem, kas dzimuši līdz 1996. gadam, bet piecu kilometru distanci varēs slēpot tie, kas dzimuši no 1997. līdz 2000. gadam. Tāpat piecu kilometru distancē varēs doties ikviens slēpošanas cienītājs tā sauktajā tautas jeb veselības klasē. Savukārt īsākā distance paredzēta mazajiem slēpotājiem, kas dzimuši, sākot no 2001. gada. Slēpojums risināsies brīvā stila solī, bet būs arī klasiskā soļa sliede. Viena apļa garums būs pieci kilometri.

 

Slēpojumā īpaši tiek aicināti piedalīties jaunie sportisti kopā ar skolotājiem no skolām un ikviens slēpotājs, lai veiktu vismaz piecu kilometru distanci. Sacensību finišā dalībniekus gaidīs silta tēja un balvas ātrākajiem daudzās vecuma grupās.

 

"Slēpojumam izvēlēta līdz šim nebijusi trase, kas būtiski atšķirsies no iepriekšējiem gadiem. Trase būs dinamiska, vien atsevišķās vietās dalībniekus sagaidīs pa kādam kāpumam vai straujākam nobraucienam. Ceram, ka visi dalībnieki tos sekmīgi pievarēs," norāda Alūksnes novada pašvaldības sporta darba organizators Vilnis Veļķeris.

 

Pieteikties sacensībām iespējams līdz 24. februārim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu: aluksne.sports@inbox.lv vai arī sacensību dienā uz vietas.

 

Ar sacensību nolikumu var iepazīties Alūksnes novada pašvaldības mājas lapā www.aluksne.lv sadaļā „Sporta ziņas".

 

Slēpojumu „Alūksne - 2011" organizē Alūksnes novada pašvaldība sadarbībā ar biatlona klubu „Juniors A".

Pievieno komentāru

Sports