Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Nodibina reģionālo futbola centru

Par Ziemeļaustrumu futbola centra vadītāju, izturot konkursu, ir kļuvis Arnis Martusevičs. Latvijas Futbola federācija, veicot reorganizāciju, ir izveidojusi reģionālos nodibinājumus, kuru mērķis ir veicināt Latvijas futbola attīstību attiecīgajā reģionā, un mūsu pusē ir izveidots nodibinājums “LFF Ziemeļaustrumu futbola centrs”.

Tā uzdevums būs izstrādāt reģiona futbola attīstības koncepciju, kā arī to realizēt, sadarboties ar reģiona futbola organizācijām, pašvaldībām, organizēt futbola pasākumus, reģionālos čempionātus un turnīrus, organizēt reģiona tiesnešu attīstības programmu, kā arī citas aktivitātes.


A.Martusevičs stāsta, ka jaunais nodibinājums veiks tās pašas funkcijas, ko iepriekš, taču tagad pavērsies daudz plašākas iespējas.

“Šobrīd ar Ziemeļaustrumu reģiona novadu kolēģiem strādājam, lai sagatavotu dokumentus un varētu izveidot Jaunatnes futbola akadēmiju šajā reģionā. Mūsu mērķis ir šogad izveidot vienu, nākamgad – divas un pēc tam turpināt trīs un četras reģionālās jaunatnes izlases,” stāsta A.Martusevičs.


“Reģionālajām jaunatnes izlasēm ir koptreniņi, visu gadu arī laba līmeņa sacensības. Ja mēs vēlamies, lai no mūsu puikām izaug labi futbolisti, ir jācenšas realizēt šis plāns.


” Vienā pilsētā atsevišķi panākt kaut ko ir grūti, tādēļ tiktu veidotas bāzes komandas, kurām tiktu piesaistīti visi reģiona labākie futbolisti. “2001.gadā dzimušajiem zēniem bāzes komanda varētu tikt veidota Balvos, 2002.gadā dzimušajiem – Ludzā, 2003.gadā dzimušajiem – Madonā, 2004.gadā dzimušajiem – Gulbenē un tā tālāk.”


Analizējot situāciju tieši Gulbenē, A.Martusevičs atzīst, ka pēdējo četru gadu laikā treneri, kas ir piedalījušies jauno futbolistu audzināšanā, ir labi pastrādājuši.


“Mums ir labi jaunie futbolisti visās vecuma grupās, sākot no 2003.gadā dzimušajiem līdz pat 2008.gadā dzimušajiem. To pierāda rezultāti. Šogad Gulbenes bērni ir uzvarējuši jau trīs vecuma grupās un divās dosies uz finālsacensībām (mazajiem finālsacensību nav),” stāsta A.Martusevičs.


Ar jaunajiem futbolistiem Gulbenē strādā treneri Dainis Tašiņš, Aivars Blauvs un tagad arī Raitis Šolins, kas mācījās treneru kursos un nupat ieguva trenera licenci. Raitis strādā ar pašiem mazākajiem bērniem.

Pievieno komentāru

Sports