"Nordea Rīgas maratonā" piedalās arī Gulbenes novada sportisti un entuziasti 1

Svētdien, 22.maijā, Rīgā jau 21.reizi norisinājās „Nordea Rīgas maratons", kurā uz starta izgāja rekordliels dalībnieku skaits, - vairāk nekā 16 000 dalībnieki no 45 valstīm. Sportisti, skrietgribētāji vai vienkārši izklaides meklētāji un sevis apliecinātāji varēja izvēlēties sev atbilstošu distanci: maratonu (42 km), pusmaratonu (21 km), 10 km vai arī 5 kilometrus garu distanci.

Neapšaubāmi kuplākais dalībnieku skaits bija 5 kilometru distancē - vairāk par 10 000, 10 kilometros un pusmaratonā katrā startēja vairāk kā 2000 skrējēji, bet maratonam pieteikušies bija gandrīz 1000dalībnieku. Pirmie pulksten 8.30 distancē devās maratona un pusmaratona skrējēji, bet pēc pāris stundām sacensības uzsāka arī 10 kilometru un visbeidzot minimaratona dalībnieki. Piebilstams, ka sportisti, kuri skrēja garākās distances un kurus interesēja rezultāts, bija ar šādu starta kārtību ļoti apmierināti, galvenokārt karstā laika un „burzmas" dēļ.

Neapšaubāmi tik masveidīgu sporta pasākumu pārstāvēja arī Gulbenes novada sportisti un entuziasti.

Visveiksmīgākais starts izdevās Antim Zundam, kurš startēja pusmaratona distancē un izcīnīja savā vecuma (VPS) grupā 1.vietu. Kopvērtējumā viņš ierindojās augstajā 20.vietā, uzrādot rezultātu 1.17:36.

Pusotru minūti ilgāk skrēja astoņpadsmitgadīgais Kristaps Vējš Āboliņš, kurš kopumā finišēja 29., bet vīriešu pamatgrupā viņam - 24.pozīcija. Jauniešu konkurencē (VPJ) 4.vietu izcīnīja Kārlis Duļbinskis, bet viņa māsa Vita sieviešu pamatgrupā ierindojās 14.vietā. Viņai šis bija pirmais pusmaratons, bet uzrādītais rezultāts ļoti atzīstams - 1.39:49. SPS grupā Daiga Krēsliņa ar rezultātu 1.48:25 bija desmitā, bet starp latvietēm - sestā.

Maratona distanci no gulbeniešiem bija veikuši divi bijušie Gulbenes sporta skolas audzēkņi, tagadējie studenti - Arvis Rubenis un Edžus Grīnbergs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports