Norisinās Latvijas kausa izcīņas posms orientēšanā „Gulbenes kauss" (labots) 2

Aizvadītās nedēļas sestdienā Gulbenes novada Kalņa ezera apkārtnē norisinājās Latvijas kausa izcīņas posms orientēšanā „Gulbenes kauss". Jau par tradicionālām sacensībām kļuvušais mačs šogad norisinājās desmito reizi.

„Gulbenes kauss" 2000.gadā pirmo reizi arī norisinajās Kalņa ezera apkārtnē un tagad jubilejas reizē atkal sportisti varēja spēkiem mēroties tehniski vieglajā, bet fiziski grūtajā kartē. Par sacensību uzvarētājiem sieviešu un vīriešu elites grupā kļuva Elīna Kārkliņa (S E - Madonas BJSS) un Renārs Roze (V E - Ogre OK).

Gandrīz 250 orientieristi no dažādiem Latvijas novadiem sacentās 35 grupās 13 distancēs. Visvairāk pārstāvētais reģions bija Vidzeme, bija arī dalībnieki no tālākiem novadiem - Jelgavas, Rīgas, Ziemeļkurzemes. Ļoti plaši pārstāvēti bija tuvākie - Madonas, Smiltenes, Cēsu un Valmieras - novadi.

Vislabāk no Gulbenes novada BJSS veicās Signei Sirmajai, kas S 10 grupas meiteņu konkurencē kļuva par uzvarētāju, otrās vietas ieguvēju pārspējot par 25 sekundēm. Zēniem šajā vecuma grupā labākais no gulbeniešiem bija Eduards Štoknis, kurš izcīnīja trešo vietu, no uzvarētāja atpaliekot par 39 sekundēm.

Jaunākajā S 8 grupā meitenēm Lindai Bošai otrā vieta.

S 12 grupas meitenēm trešajā vietā Alise Jermacāne.

Juniorēm S 20 grupā trešo labāko rezultātu sasniedza Linda Krēsliņa.

Bronzas godalgu S 21 B grupā ieguva Līga Vēja Āboliņa, no otrās vietas viņu šķīra nieka četras sekundes. Tāpat veicās arī V 21 B grupas pārstāvim Viktoram Borisovskim, kas ierindojās trešajā vietā.

S 40 grupā Sarmītei Gobiņai trešā pozīcija, bet S 45 grupā otro labāko rezultātu uzrādīja Daiga Krēsliņa.

Kungiem cienījamajā V 70 grupā par sudraba laureātu (otrā vieta) kļuva Juris Zaķis.