Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro labākos golferus un orientieristus

Lai gan galvenā Gulbenes novada vasaras sporta spēļu sacensību diena ir tikai šodien Litenes stadionā, ir jau sadalīti pirmie medaļu komplekti futbolā, orientēšanā un golfā. Par futbolu jau rakstījām, ka uzvarēja Stāmeriena, otrajā vietā Gulbene I, bet trešie Rankas komanda.

Trešdien Lizuma pagasta „Siltajos” notika novada sporta spēles golfā, kas arī bija vienlaikus kārtējais trešdienas posms golfa maratonā. Golfs šogad pirmoreiz ir iekļauts novada spartakiādē, bet komandu skaits bija liels – 11 pārvaldes no 15 iespējamām. Komandā startēja divi dalībnieki, viņu izcīnīto rezultātu summēja, tādejādi noskaidrojot labākās Gulbenes novada komandas.

Pirmo vietu izcīnīja Lizuma komanda (108 punkti),  kuru pārstāvēja Gundars Rauza un Aldis Strads. Otro vietu, ar 110 sitieniem, izcīnīja Ziedonis Lazdiņš un Dzintars Salmiņš (Gulbene I). Trešo vietu ar 118 sitieniem izcīnīja Gulbenes  2. komanda, kurā startēja Vitauts Bošs un Raivis Freimanis. Ceturtie - Rankas pagasta vienība (Jānis Dūte, Agnis Ļisicins) , piektie – Daukstes (Vladislavs Panamarenko, Bernards Garais), bet olimpisko sešnieku noslēdza Stāmerienas duets (Inguss Vībāns un Aigars Jačuks).
Individuālajā vērtējumā trešais - Ziedonis Lazdiņš, otrais - Vladislavs Panamarenko, bet 1.vietā - Gundars Rauza.

Ceturtdien turpat netālu, tikai pāri Gaujai otrā krastā Sarkanajos kalnos spēkiem mērojās orientieristi. Arī viņiem šī paralēli bija kārtējā orientēšanās seriāla „Gulbene 2010” kārta. Dalībnieki varēja sacensties divās vecuma grupās sievietēm un vīriešiem. Kungiem pamatgrupai (1994.-1966.gadā dzimušie) mežā bija jāveic 5 kilometri gara distance, kurā bija 14 kontrolpunkti. Par uzvarētāju kļuva Andris Kivlenieks (juniors) (Beļava), otrajā vietā Arvis Rubenis (juniors) (Stradi), bet aiz viņiem trešais - lejasciemietis Kristaps Vējš - Āboliņš. Sievietēm (1994.-1971.gadā dzimušās) bija jāveic 4 km gara distance ar 14 kontrolpunktiem. Labāko rezultātu uzrādīja Dace Anča (Gulbene I), 2.vietā - Inese Žīgure (Gulbene II), bet 3.vietu izcīnīja Sindija Širaka (Stradi).

V 45 grupas (1965.gadā dzimušie un vecāki) kungi veica tik pat garu distanci kā dāmu pamatgrupa. Ļoti atzīstamu sniegumu demonstrēja Andris Kivlenieks (seniors) (Beļava), viņam - pirmā vieta. Otro labāko rezultātu sasniedza Uldis Jansons (Ranka), bet trešajā vietā - Arvis Rubenis (seniors) (Stradi).

S 40 grupas (1970.gadā un agrāk dzimušie) sievietēm 3.8 kilometros ar 10 kontrolpunktiem visātrākais solis distancē bija Daigai Krēsliņai. 2.vietā - Gerda Sirmā (abas Gulbene I), bet 3.vietu izcīnīja Sarmīte Gobiņa (Gulbene II).

Komandas drīkstēja piedalīties ar neierobežotu dalībnieku skaitu jebkurā grupā, bet vērtēja trīs labākās ieskaites (sportistus). Par orientēšanās kopvērtējuma uzvarētājiem kļuva Gulbenes I komanda (4 punkti), otrajā vietā Beļava (7 punkti),  3. vietu izcīnīja Stradu vienība (8 punkti), ceturtie – Gulbene II (9 punkti), piektie – Lejasciems (12 punkti), bet 6.vietā Lizums ar 17 punktiem. Kopumā piedalījās 13 pārvalžu komandas.

Pievieno komentāru

Sports