Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro uzvarētājas smilšu volejbola kausa izcīņā

Svētdien, 22.augustā, Gulbenes novada un „Vidzemes būvnieks" kausa izcīņas sacensībās smilšu volejbolā sievietēm tika noskaidrotas kopvērtējuma uzvarētājas. Galveno kausu izcīnīja komanda „Rūdža" (Sanda Ragozina un Liene Niedra). Tā kā šis bija finālposms, tad piedalījās tikai astoņas komandas, kuras bija izcīnījušas tiesības cīnīties finālā.

Visas astoņas komandas savstarpēji izspēlēja apli. Rezultātā noskaidrojās, ka astoto pozīciju ieņēmusi komanda „Optimistes", bet septītās - duets „L.L." Olimpiskajā sešniekā iekļuva komanda „Šoko" (Aija Vasiļjeva un Daiga Ņikitina), bet, lai noskaidrotu 4.-5.vietu, nācās skaitīt „mazos punktus". Tādejādi piekto vietu ieguva „Savējās" (Iluta Rudzīte un Inita Medne), bet ceturtās šajā posmā komanda „Ozo" (Solvita Vīcupa, Sandra Vaivode). Pēdējā posmā labu sniegumu rādīja tālākās viešņas no Rēzeknes - komanda „Akadēmija", viņas ieguva trešo vietu. Lai noskaidrotu 1.un 2.vietu arī bija jāskaita „mazie punkti" un tādejādi otrajā vietā Boom (Madara Umure, Laura Stradiņa), bet par uzvarētājām kļuva „Rūdža" (S.Ragozina, L.Niedra).  

Tūlīt pēc finālposmā izcīnītajām vietām tika zināmi arī kopvērtējuma rezultāti. Kā paredz nolikums, tika summēts pamatturnīrs un finālposms. Galveno titulu un Gulbenes novada un „Vidzemes Būvnieks" kausu izcīnīja komanda „Rūdža" (I+I), otro vietu ieguva duets „Boom" (III+II), trešajā vietā „Ozo" (II+4). „Akadēmija" - ceturtajā vietā (4+III), 5. - „Savējās" (5+5), 6. - „Šoko" (6+6), 7. - L.L. (7+7), 8. - „Optimistes"(8+8).

 

I vietu S 18 grupā ieguva komanda „Boom", S 35+ grupā zelta medaļas - rēzeknietēm, otrajā vietā - „Savējās", bet trešajā pozīcijā - „Šoko".

Pievieno komentāru

Sports