Noskaidro uzvarētājus novada čempionātā golfā 2

Spītējot spēcīgajam vējam un uzmācīgajām lietusgāzēm, svētdien, 4.oktobrī, Gulbenes novada Lizuma pagasta „Siltie" golfa laukumā veiksmīgi tika aizvadīts Gulbenes novada čempionāts golfā.

Vairāk foto šeit

Čempionāta dalībniekiem, saskaņā ar sacensību nolikumu, trīs apļos bija jāizspēlē 18 bedrītes. Pēc pirmā apļa līderpozīcijās izvirzījās Gundars Rauza un Ziedonis Lazdiņš, pēc otrā apļa otro pozīciju izcīnīja Dzintars Salmiņš. Pēc trešā apļa noskaidrojās, kas tad iegūs rajona čempiona titulu, un šogad par Gulbenes novada uzvarētāju ar 69 punktiem kļuva G.Rauza, otrajā vietā - Z.Lazdiņš (73 punkti), bet bronzas godalgu izcīnīja Dz.Salmiņš (81 punkts). 86 punktus izcīnīja gan Vitauts Bošs, gan Jānis Sprincis, tomēr pārspēlējot noskaidrojās, ka ceturto vietu ieguva V.Bošs, bet piektais J.Sprincis. Sestajā vietā Aldis Strads (89 punkti). Dāmām konkurence šoreiz izpalika. Par rajona golfa čempioni kļuva Anita Rauza, kurai nācās spēkiem mēroties ar kungiem. Tas viņai izdevās godam, jo izcīnītie 89 punkti ļāva viņai ierindoties 6.-7.vietā.


Lai čempionāts izvērstos jautrāks, sacensību galvenais tiesnesis Ziedonis Lazdiņš bija iekļāvis dažādas nominācijas: „ūdensvīrs" (visbiežāk iesitis upē vai dīķos) - Jānis Auzāns, „snaiperis" (tuvākais pirmais sitiens uz 4 bedrītes grīna), šo nomināciju ieguva Atis Kopmanis un „ripinātājs" (tālākais veiksmīgākais ripinājums uz 1 bedrītes grīna) - Z.Lazdiņš.


Sacensību galvenais tiesnesis saka paldies „Siltie" golfa laukuma saimniekam Andrim Apinītim par sadarbību sacensību organizēšanā un iespēju izvest čempionātu.

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

khm khm

Laika apstākļi nav picērija - nevar pasūtīt, kad iegribās sauli! :)

pirms 11 gadiem, 2009.10.06 14:13

snobs

Nu bija jautri apskatīties bildēs golfu pa gulbenski - ar gumijniekiem un tamlīdzīgiem smalkiem apģērbiem. Golfs jau tāds snobu laika kavēklis, apkārts ar visādiem smalkumiem un zālītei arī ir īpašas prasības. Pie mums , protams tādiem niekiem uzmanību nepievērš...jauki, ka pasākums ar godu beidzies, maigi neizplūstot par slapjo bikšu šovu. Citreiz gan dāmas arī uzaiciniet, cik tad var vieni paši pa dubļiem dauzīties !

pirms 11 gadiem, 2009.10.05 17:18

Sports