Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noskaidro uzvarētājus smilšu volejbolā

Ir noslēgusies Gulbenes novada smilšu volejbola sacensību sezona. Pirms nedēļas beidzās Gulbenes novada un "Vidzemes būvnieka" kausa izcīņas sacensības sieviešu komandām, savukārt pagājušajā sestdienā tika noskaidroti arī Gulbenes novada un Litenes pagasta kausa izcīņas sacensību vīriešu komandām uzvarētāji. Vairāk foto šeit.

Veterānu komandas uzvarētājus noskaidroja gan jau tajā pašā reizē, kad cīnījās sieviešu komandas. Sacensībās piedalījās divas komandas - komanda "Serve" (apvienotā Litenes un Alūksnes komanda - Vitālijs Platais, Gunārs Mačuks, Dzintars Adlers un Arkādijs Trukšs) un komanda "Balvi". Šīm komandām notika savstarpējā spēle. Posmā uzvarēja Balvu komanda, bet otrie palika komanda "Serve", toties kausa kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja komanda "Serve", 2.vietā - komanda "Balvi".

Šosestdien notika sacensības jauniešu komandām. Atklājot sacensības, ar piemiņas brīdi tika pieminēts sportists no Balviem, kurš nomira sacensību laikā iepriekšējā sestdienā. Sacensību organizatori un sportisti izsaka līdzjūtību bojāgājušā sportista tuviniekiem.

Šajā posmā startēja četras komandas, kas spēlēja pēc apļa sistēmas. Rezultātā par 1. un 2.vietu cīnījās komandas "Marķīzs" (Dzintars Vasiļjevs, Kārlis Karolis, Ritvars Ginevičs) un komanda no Alūksnes "M&R". Uzvaru izcīnīja Gulbenes komanda "Marķīzs". Cīņā par 3. un 4.vietu sacentās komanda "Rimi" (Viktors Visočanskis un Artūrs Drīzulis) un komanda "Litene" (Roberts Platais un Mārtiņš Mohovikovs). 3.vietu izcīnīja gulbenieši un 4.vietā ierindojās litenieši.

Kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja komanda "Marķīzs", 2.vietu, par spīti tam, ka pēdējā posmā šī komanda bija 3.vietā, saglabāja komanda "Rimi", 3.vietā ierindojās Alūksnes komanda un 4.vietā - Litenes komanda.

Litenes pagasta pārvaldes sporta darba organizators Vitālijs Platais apbalvoja pēdējā posma sacensību uzvarētājus, savukārt sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš godināja kopvērtējuma uzvarētājus. Dalībnieki saņēma gan medaļas, gan arī piemiņas balvas.

Pievieno komentāru

Sports