Noskaidrotas konfliktā ar Masaļski iesaistītās personas

Rīga, 17.sept., LETA. Policijas darbinieki noskaidrojuši praktiski visas personas, kuras bijušas iesaistītas konfliktā ar Latvijas hokeja kluba "Dinamo Rīga" vārtsargu Edgaru Masaļski, kurš otrdienas naktī Vecrīgā tika piekauts.

Kā aģentūru LETA informēja Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Preses un sabiedrisko attiecību sektora vadītāja Sigita Pildava, policija saņēmusi iesniegumu no Masaļska, pēc kā sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13.nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību".

 

Policijas darbinieki noskaidrojuši, ka konflikts ar Masaļski nav bijis saistīts ar viņa profesionālo darbību.

 

Kā ziņots, Masaļskis naktī uz otrdienu tika piekauts. Viņam ir labās kājas ārējās potītes lūzums, un hokejistu šodien plānots operēt, lai paātrinātu izveseļošanās procesu. Ledus treniņus sportists varēšot atsākt tikai pēc trim mēnešiem.

Masaļskis atrodas Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā. Slimnīcas Uzņemšanas nodaļas vadītājs Vladimirs Klezis aģentūrai LETA norādīja, ka Masaļska stāvoklis ir stabils.

 

Pēc kluba sniegtās informācijas, pēc nogurdinošā izbraukuma sezonas sākuma un veiksmīgi aizvadītajām trim pirmajām mājas spēlēm Rīgas "Dinamo" hokejisti, kuriem otrdien un trešdien ir piešķirtas brīvdienas, pirmdienas vakarā ieturēja kopīgas vakariņas. Mājupceļā no vakariņām Masaļskim Vecrīgā esot uzbrukuši 5-6 cilvēki.

 

Savukārt Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) rīcībā sākotnēji bija informācija, ka naktī Vecrīgā, Kaļķu ielā, konstatēts uz ielas guļošs cilvēks. Kad minētajā vietā ieradusies policija, vīrietis jau kāpis taksometrā, apgalvojot, ka izmežģījis potīti. Vīrietis atteicies no ātrās palīdzības un policijas pakalpojumiem, aģentūrai LETA pastāstīja RPP sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane, uzsverot, ka nav zināms, vai minētais cilvēks bijis cietušais hokejists.

 

Otrdienas rītā tika sasauktas AS "Dinamo Rīga" valdes un padomes ārkārtas sēdes, kurās nolemts veikt notikušā izmeklēšanu un apstākļu noskaidrošanu.

Aizvadītajā nedēļā Masaļskis tika atzīts par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vērtīgāko vārtsargu, turklāt pirmdien viņš laboja līgas "sausās" sērijas rekordu, neielaižot ripu vārtos 138 minūtes un 54 sekundes.

Pievieno komentāru

Sports