Noslēdzas Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde

7.februārī Ērgļos nolēgusies Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, kuru organizēja Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbībā ar Ērgļu pagasta domi un Izglītības un zinātnes ministriju. Olimpiādes ģenerālsponsors Latvijas Mobilais Telefons.

"Sacensības noritēja īpaši draudzīgā gaisotnē un lielākā daļa tiesnešu atzina, ka dalībniekos šogad īpaši varēja just vēlmi sportot un prieku par notiekošo" - pastāstīja sacensību organizators Juris Titovs.

 

Gan dalībnieki gan organizatori izsaka lielu pateicību Ērgļu novadam, brīvprātīgajiem skolu audzēkņiem un visiem palīgiem, kas ar lielu entuziasmu palīdzēja šīs dienas padarīt par lieliskiem svētkiem. Sacensības norisinājās Lido kalnā, Briežkalnā, Ērgļu vidusskolā un Ērgļu arodvidusskolā. Par apbalvošanu un svētku organizāciju rūpējās Ērgļu kultūras nams.

 

Pirmajā olimpiādes dienā  bialtona 3x3 kilometru stafetē (vecuma grupā 90. – 92) 3.vietu izcīnīja Gulbenes otrās vidusskolas sportisti Jānis Miezītis, Viktorija Savļaka un Kaspars Beitāns.

 

7.februārī sacensības noslēdzās 3 sporta veidos - slidošanā, biatlonā un distanču slēpošanā. Distanču slēpošanas sacensībās, kas norisinājās sprinta disciplīnā trijās vecuma grupās, distancē 1200 m (90.-92.g. - meitenes) pirmajā vietā ierindojās Viktorija Sauļaka  no Gulbenes 2.vidusskolas.

 

Provizoriskie rezultāti rāda, ka spēcīgākie šajās sacensībās izrādījās Madonas pilsētas 1.vidusskolas skolēni ar 7 zelta, 2 sudraba un 4 bronzas medaļām.

Otrajā vietā ierindojās Siguldas valsts ģimnāzija - 4 zelta, 3 sudraba medaļas un trešajā vietā - Madonas valsts ģimnāzija ar 2 zelta, 4 sudraba un 2 bronzas medaļām.

 

Sacensībās kopumā piedalījās vairāk kā 700 dalībnieku dažādās vecuma grupās no 15 pilsētām un novadiem.

 

Visvairāk dalībnieku pulcināja distanču slēpošana un snovbords ar vairāk kā 150 dalībniekiem katrā sporta veidā.

 

Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādes uzvarētāji katrā vecuma grupā saņēma olimpiādes medaļu un LOK diplomu. Katrs olimpiādes dalībnieks par piemiņu saņēma suvenīrus ar Latvijas Jaunatnes olimpiādes simboliku.

 

Sīkāka informācija par secensību rezultātiem -

http://ziema2009.osagentura.lv/category/jaunumi/

Pievieno komentāru

Sports