Noslēdzies otrs ZZ Čempionāta Vidzemes pusfināls.

Vakar, 28.aprīlī, Cēsu sporta hallē noslēdzās otrs ZZ Čempionāta Vidzemes novada pusfināls, kur skolēni sacentās dažādās disciplīnās. Sportisko garu uzturēt palīdzēja Ufo, Zelta Zivtiņas seriāla varoņi, Liene Šomase un pasaules labākais aukliņlēcējs Buddy Lee (ASV). Katrā klašu grupā tika noskaidrotas divas klases, kas dosies uz lielo finālu 31. maijā Rīgā, Vērmanes dārzā.

Rūdolfs Budze stāsta, ka 6. - 8. klašu grupā otro vietu izcīnīja Mazozolu pamatskolas 8. klase, savukārt spēcīgākie otrajā Vidzemes pusfinālā bija Ikšķiles vidusskolas Draudzīgā aicinājuma 8.c klase. 10. - 11. klašu grupā labākie šajā posmā bija Draudzīgā aicinājuma Cēsu Valsts ģimnāzijas (DACVĢ) 11.b klase, viņiem sekoja mājinieki Cēsu Valsts ģimnāzijas 11.d klase. Visas šīs klases saņēma čemodānus pilnus ar dāvanām no Zelta Zivtiņas, kā arī ZZ Čempionāta krekliņus un kliņģerus. Bez balvām nepalika arī trešo vietu ieguvēji. „Čempionāts bija super! Sacensības mūs satuvināja, daudzi šodien pameta savas nodarbes, lai tik ātrāk atnāktu. Nākamgad šo pasākumu noteikti vajag atkārtot." prieku par uzvaru pauda bija DACVĢ 11.b klases kapteine Linda Plētiena.

"Specbalvas par vislabāko noformējumu šajos posmos saņēma Aizkraukles novada ģimnāzijas 7.c klase un Madonas Valsts ģimnāzijas 11.c klase. E.Kauliņa Lielvārdes vidsusskolas 8.b klase un Gulbīša vidusskolas 10. klase klases sagatavotie mājasdarbi - saukļi tika atzīti par labākajiem. Arī šo klašu skolēni saņēma labumus no Zelta Zivtiņas," informē R.Budze.

R.Budze informē, ka., sākot ar 2.maiju, LTV7 pulksten 13.00 varēsiet sekot līdz ZZ Čempionāta spilgtākajiem reģionālo pusfinālu mirkļiem un jauniešu sportiskajam azartam, visai klasei cenšoties izcīnīt ceļa zīmi uz finālu Rīgā 31.maijā Vērmanes dārzā. Savukārt ZZ Čempionāta Vidzemes pusfinālu varēsiet vērot 16.maijā pulksten 13.00 LTV7 raidījumā "Rādi klasi!".


Festivālu „ZZ Čempionāts - Rādi klasi!" organizē: jauniešu organizācija „Avantis" un Latvijā populārākā priekšapmaksas karte „Zelta Zivtiņa". Festivāla mērķis ir popularizēt sportu kā azartisku, interesantu un veselīgu laika pavadīšanas veidu.


Vairāk informācijas: www.zzcempionats.lv

Pievieno komentāru

Sports