Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Noslēdzies pirmais "TIO volejs" posms

1.jūlijā Gulbenē norisinājās "TIO volejs" pirmā posma sacensības, ko organizē Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar „Rīgas Piena kombinātu”, kā arī Gulbenes, Kuldīgas un Rīgas pašvaldībām. Tradicināli jau piekto gadu bērniem un jauniešiem tike dota iespēja spēlēt volejbolu vasaras sezonā brīvā dabā, kā arī kopā būt un tikt pie dažādiem Rīgas Piena kombināta našķiem.

TIO volejs norisinās divos posmos Vidzemes (Gulbenē) un Kurzemes (Kuldīgā) reģionos, bet augusta beigās labākās piecas komandas no katra reģiona un katrā vecuma grupā piedalīsies finālsacensībās Rīgā, Daugavas stadionā.

Gulbenē 1.posmā kopskaitā piedalījās 93 (28 zēnu un 65 meiteņu) komandas, kas līdz šim bija lielākais dalībkomandu skaits „TIO volejs” vēsturē. Gulbenes novadu pārstāvēja 14 meiteņu un 1 zēnu komanda. TIO volejā ir izdalītas 6 vecuma grupas zēniem un meitenēm.

 D grupas (2000/99.dz.g.) meitenēm uz sacensībām bija ieradušās 14 komandas. Viss goda pjedestāls daugavpilietēm, labākās no Gulbenes novada BJSS bija komanda „Mazais lāsēns” (Diāna Antipova, Signe Sirmā, Kristiāna Žvarte), kas ierindojās piektajā vietā.
 
C2 meitenēm (1997/98.dz.g.) 15 komandu konkurencē Lizuma/Gulbenes komanda „Bārnijs” (Zane Pūcīte, Arnita Paldere, Sintija Martinova) izcīnīja trešo vietu, vien zaudējot Preiļu un Daugavpils volejbolistēm.
C1 grupas meitenēm (1996/95.dz.g.) bija vislielākā konkurencē – 19 komandas. Ceturtajā vietā Lizuma komanda Alins (Alise Aigare, Laila Melle, Laila Martinova un Laura Krūmiņa). Pirmās divas vietas madonietēm, bet trešās Cēsu vienaudzes.

B meitenēm (1994/93.dz.g.) deviņu komandu konkurencē Gulbenes/Lizuma kvartets „Klaidones” (Arta Buklagina, Ramona Penteļejeva, Madara Krevica un Madara Umure), ierindojās otrajā vietā, vine priekšā palaižot Zvejniekciema volejbolistes.

Zēniem tikai viena Gulbenes komanda piedalījās G (nelicencēto spēlētāju) grupā (1993/96.dz.g.). Viņi ierindojās piektajā vietā.

Pievieno komentāru

Sports