Nostartē savu spēju robežās 1

Arī bobslejistiem svētku laikā ir neliels pārtraukums starp sacensībām, tādēļ puiši šobrīd ir atgriezušies mājās un var nedaudz atpūsties.

Sazinoties ar mūsu bobslejistiem Daumantu Dreiškenu un Edgaru Maskalānu, "Dzirkstele" vēlējās noskaidrot, kā bobslejisti vērtē nupat aizvadītās Pasaules kausa posma sacensības Altenbergas trasē Vācijā.  

D.Dreiškens saka, ka viņa komanda šoreiz ir nostartējusi savu spēju robežās.

 

"Protams, varējām arī labāk, bet nekāda neveiksme tā nav! Divniekos pirmo reizi sezonā izdevās iekļūt labāko desmitniekā. Arī startā izdevās uzlabot rezultātu! Šo trasi jau vispār gaidījām ar milzīgu uztraukumu, sevišķi četriniekus, jo tā ir viena no grūtākajām un nepatīkamākajām. Sacensībās krita daudzi, un treniņos kritienu bija vēl vairāk. Mums šoreiz viss izdevās, ja neskaita to muļķīgo kritienu jau pēc finiša. Nepatīkami jau bija, bet traumas neviens neguva, tikai nelielus sasitumus. Četriniekos otrajā braucienā tika pieļauts daudz kļūdu, tāpēc atkritām uz 5.vietu. Šoreiz priekšā bija tie, kam izdevās labāk izbraukt trasi, nevis tie, kam labāk slīdēja," vērtē Daumants.

 

Savukārt Edgars par savas komandas startu saka, ka četriniekos ir izdevies uzrādīt labu rezultātu, lai gan viņš pats tomēr bija cerējis uz augstāku vietu - noteikti pietrūcis izlaisto treniņbraucienu.

 

"Saaukstējies biju pārāk nopietni, izlēmu nepiedalīties treniņos pirmajās divās dienās, lai pilnībā izveseļotos. Pēdējās divās treniņdienās, trešdien un ceturtdien, galvenais bija tikt līdz finišam uz sliecēm, lai kvalificētos sacensībām. Jāsaka, ka slimošana patraucēja gatavošanos startam arī Altenbergas trasē, par laimi, vismaz Ziemassvētki nebūs jāpavada gultas režīmā. Par divniekiem nav daudz ko teikt - tur ir jācer uz Ziemassvētku brīnumu, lai kaut kas mainītos uz labo pusi," saka Edgars.

 

"Komandas biedriem un līdzjutējiem novēlu atrast sevī spēku un drosmi pateikt saviem tuvajiem cilvēkiem, ka ļoti mīlat viņus! Lai visiem patīkami svētki, lai izdodas kaut uz brīdi aizmirst par ikdienas grūtībām!"

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports