Nostiprinās līderpozīcijā (papildināts) 1

Latvijas pirmās līgas futbola čempionātā FB "Gulbene 2005" komanda ar 2:0 uzvarēja Rīgas FS Metta/LU un nostiprinājās līderpozīcijā. Pirms spēles skatītājus priecēja līnijdejas un motokluba „Hermejs" braucēji, kuru varenie motocikli tiešām bija iespaidīgi.

Spēles sākumā Rīgas futbolisti aktīvi uzbruka un uzmanīgi spēlēja aizsardzībā. Mūsu spēlētājiem bija iniciatīva un lielāka bumbas kontrole, bet līdz bīstamiem momentiem pie vārtiem nonāca reti. Viesi atbildēja ar pretuzbrukumiem, bet labi vārtos darbojās Alberts Nikoļskis. Bīstami ar galvu sita Jānis Lapss, bet viesus glāba vārtu pārliktnis. Iespējas bija arī Vladimiram Kopčam, Sergejam Mišinam un Nilam Sitenkovam. Viesu komandai bija pāris bīstami tālsitieni, bet tie rezultātu nedeva. Pirmais puslaiks noslēdzās 0:0.

Pārtraukumā notika konkurss skatītājiem, kur bija jāiesit futbola bumba mazos vārtiņos. Uzvaru izcīnīja Aivars Blauvs, kurš ir jauno futbolistu treneris.

Otrajā puslaikā jau vairāk bīstami momenti veidojās pie viesu vārtiem, bet vienmēr viņus glāba vārtsargs vai vārtu pārliktnis.

Skatītāji, kuru bija vairāk nekā 600, prasīja gūtus vārtus. Tikai piecas minūtes pirms spēles beigām centrējumu soda laukumā vārtu guvumā pārvērta Jans Radevičs. Laukumā un tribīnēs prieks bija milzīgs. Viesu komanda izskatījās apjukusi un jau pēc divām minūtēm vēlreiz zaudēja vārtus. Neviena nepiesegts soda laukumā atradās Dmitrijs Vorobjovs, un viņa sitiens bija precīzs. Vēl pēc pāris minūtēm spēle noslēdzās ar laimīgu gulbeniešu uzvaru 2:0.

Nākamā spēle mūsu komandai būs 17.jūlijā pulksten 18.00 Gulbenes stadionā ar FC |"Jūrmala". Skatītājiem būs jauni pārsteigumi - nāciet un atbalstiet savējos!

Komandas sastāvs: A.Nikoļskis, A.Ivanovs, K.Jeļkins, T.Mežs, I.Gluško, S.Mišins (87' I.Tolkačs), V.Kopča, N.Sitenkovs(73'D.Vorobjovs), J.Lapss(39'I.Sputajs), I.Korabļovs, J.Radevičs. I.Labuts.

Vārtus guva: J.Radevičs 85', D.Vorobjovs 87'.

Skatītāji: 600.

Tiesneši: Aleksandrs Golubevs (Rīga), Arnis Lemkins (Tukums), V.Veļķers (Viļaka), spēles inspektors V.Kloss (Rēzekne).

Pirmās līgas turnīra tabula

KomandasSp.Uzv.Neiz.Zaud.V.A.Punkti1.FB Gulbene-20051091030-2282.FK Daugava/RFS (Rīga)1073031-5243.SK Liepājas metalurgs-21063126-10214.FC Jūrmala1062217-9205.BFC Daugava-2 (Daugavpils)1051416-12166.FS METTA/Latvijas Universitāte1034313-8137.FK Spartaks (Jūrmala)1032517-17118.Valmieras FK 1032511-22119.FK Auda (Rīga) 102447-161010.FK Tukums-2000/TSS1014514-21711.FK Jelgava-2101277-14512.FK Kuldīga1000105-580