Notiek 2.līgas spēles 4

Latvijas 2.līgas ZA reģiona čempionātā savstarpējo spēli aizvadīja FB "Gulbene 2005" un FB "Gulbene/Juniors komandas".

Spēles sākums pilnībā piederēja galvenajai komandai. Jau 10.minūtē Renārs Šķenders realizēja 11 m soda sitienu, bet vēl pēc minūtes vārtus guva Artūrs Zelčs. Pamazām uzbrukt sāka arī „juniori", un Radions Slusorenko panāca 1:2.

Puslaika izskaņā otrā komanda nopelnīja vēl vienu 11 m soda sitienu, kuru realizēja Mārcis Graudiņš. Puslaiks noslēdzās 3:1.

Otrā puslaika sākumā 15 minūšu laikā FB "Gulbene 2005" guva 4(!) vārtus. Precīzi bija Valērijs Sircovs, Jānis Lapss, A.Zelčs un R.Šķenders. Rezultāts kļuva 7:1 un likās, ka uz tablo pietrūks ciparu. Tomēr nekā.

„Juniori" veica vairākas spēlētāju maiņas, un spēle nomierinājās. Puslaika vidū Aldis Tašiņs guva vārtus, un rezultāts kļuva 7:2. Atlikušajā laikā nekas nemainījās, un spēle tā arī noslēdzās. Citā spēlē FK "Balvu Vilki/Mārupe" - Ludzas raj. BJSS/ Zilupe/ Kārsava 4:1.

Nākamā spēle gulbeniešu pirmajai komandai notks 5.septembrī Balvos, bet otrajai komandai - 6.septembrī Madonā.