Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiek Gulbenes novada volejbola čempionāta spēles

Svētdien, 7.novembrī,Gulbenes sporta centrā Gulbenes novada volejbola čempionātā tika aizvadītas 2. sabraukuma spēles vīriešu un sieviešu 1.grupas komandām.

Savukārt piektdienas vakarā risinājās dāmu 2.grupas čempionāta pirmās deviņas spēles. Trīs uzvaras trīs spēlēs svinēja divas komandas - Gulbenes novada BJSS (1998.g.) un Gulbenes novada BJSS (1996.g.). Abas komandas bija pārākas pār Gulbenes novada BJSS (1997.g.) un Gulbenes novada BJSS (1993./1994.g.). meiteņu komandām, kā arī divos setos 1998.gadā dzimušās volejbolistes tika galā ar Druvienas vienību, bet 1996.gadā dzimušās sportistes - ar Beļavu. Pēc zaudējuma 1996.gadā dzimušajām volejbolistēm Beļavas pārstāves divos setos uzvarēja druvienietes, bet trīs setos pārspēja Gulbenes novada BJSS 1993./1994.gados dzimušās sportistes. Vēl vienu uzvaru piektdienas spēlēs guva Druvienas komanda, kas trīs setos cīnījās ar sporta skolas 1997.gadā dzimušajām meitenēm.  

Svētdien tika aizvadītas desmit kungu un deviņas dāmu 1.grupas spēles. Vīriešu komandām izvērtās neprognozējamas, garas un saspringtas spēles. Trīs uzvaras trīs spēlēs izcīnīja gan Jaungulbenes, gan Gulbenes volejbolisti.

 

Jaungulbene vispirms divos setos pārspēja Stradu vienību, pēc tam ļoti sīvā mačā (26:24; 25:23) lika kapitulēt lizumniešiem, bet savā pēdējā svētdienas spēlē ar jaunizveidoto komandu KAPO tik viegli negāja - pirmajā setā zaudējums ar 23:25, otrajā - uzvara ar 25:14 un trešajā izšķirošajā spēles galotni viņiem izdevās labāk nospēlēt, pretiniekus pārspējot ar 15:13.

 

Savas pirmās trīs spēles aizvadīja arī pagājušās sezonas līderkomanda Gulbene. Lai gan visās spēlēs tika izcīnītas uzvaras, tomēr tās nāca smagi. Pirmajā spēlē viņi cīnījas ar Jaungulbenes AV jauniešiem. Pirmais sets tika uzvarēts viegli ar 25:9, tomēr otrajā jaunie volejbolisti sīvi turējās pretī un piekāpās tikai pašā seta galotnē (25:20).

 

Spēlē pret Litene/veterāni komandu pirmajā setā ar 25:15 pārāki bija litenieši, otrajā setā ar 25:21 uzvarēja gulbenieši, tikai pēdēja seta galotnē Gulbene svinēja uzvaru ar 15:13.

 

Arī trešā spēle ar Lizumu norisinājās saspringtos trīs setos. Pirmais noslēdzās ar rezultātu 26:24 par labu gulbeniešiem, otrajā lizumnieši bija pārāki ar 25:15, bet mača pēdējā setā eksčempioni uzvarēja ar 15:13.

 

Divas uzvaras trīs spēlēs svētdien kaldināja Stradu un Litene/veterāni vīri. Stradu komanda divos setos (25:21; 25:20) pārspēja Jaungulbenes AV vienību, bet trīs setos (22:25; 25:22; 16:14) ļoti sīvi spēkojās ar Ģimnāzijas jaunajiem volejbolistiem.

 

Litene/veterāni svētdienas pēdējās divās spēlēs vispirms paspēja kārtīgi pacīnīties pret Ģimnāziju (25:19; 25:17) un vēlāk nopietni „pasvīst" spēlē pret KAPO (27:25; 25:19).

 

Aizvadītās spēles liecina, ka komandas ir ļoti līdzvērtīgas un visdrīzāk čempioni noskaidrosies tikai sezonas beigās.

 

Dāmu 1.grupas spēlēs arī neizpalika azarts un saspringti brīži. Pa trīs uzvarām trīs spēlēs izcīnīja Gulbenes un Lizuma dāmas. Abas komandas divos setos pārspēja kaimiņu novada - Smiltenes sporta skolas 1. un 2. komandu. Vēl Lizuma volejbolistes divos setos pieveica Gulbenes novada BJSS 3. komandu, bet Gulbene saspringtajā mačā pret Rēzeknes dāmām trīs setos svinēja uzvaru.

 

Savukārt, rēzeknietes divos setos bija pārākas pār Smiltenes sporta skolas1. un Gulbenes novada BJSS 3.komandu.

 

Vēl vienā svētdienas spēlē Gulbenes sporta skolas 3.komanda ļoti sīvi cīnījās ar vienaudzēm no Smiltenes sporta skolas 2. komandu, uzvaru mūsu jaunās volejbolistes izcīnīja tikai trešajā setā.

 

Nākamās spēles novada čempionātā notiks šosestdien, 13.novembrī, kad spēkiem mērosies dāmu 2.grupa.

Pievieno komentāru

Sports