Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiek kikboksa čempionāts bērniem 4

Gulbenes stadionā pirmdien notika sporta kluba "Gulbenes K.S.P." čempionāts kikboksā bērniem. Sacensībās startēja 10 dalībnieki. Vairāk foto šeit.

Kikbokss ir cīņas sporta veids, kurā tiek izmantota boksa tehnika plus atļauti spērieni ar kājām. Nodarboties ar kikboksu var jebkurš cilvēks, neatkarīgi no dzimuma, vecuma vai fiziskās sagatavotības. Arī Gulbenē kikboksā trenēties vēlas arvien vairāk bērnu un jauniešu.  

Vēlas motivēt jaunos sportistus

Kluba pārstāvis Aigars Cīrulis norāda, ka šīs sacensības tika organizētas ar mērķi motivēt mazos sportistus. Viņš uzsver, ka sacensības turpmāk būs kā tradīcija, lai puikas ievēro savas kļūdas, lai saprot, pie kā katram vairāk ir jāpiestrādā.

 

Dalībniekiem bij jāizpilda vairāki vingrinājumi - jāskrien 400 metri, jākāpj virvē (3 metri), jāizpilda vēdera preses vingrinājums un jāpumpējas, pēc tam tika vērtēta arī dalībnieku kikboksa tehnika un cīņa.

Summējot visus punktus, par uzvarētāju tika atzīts Miks Jencītis. 2.vietu izcīnīja Denijs Dubrovs un 3.vietu - Egita Kušķe, 4.vietā ierindojās Adrians Kantāns, 5.vietā - Rolands Cīrulis, 6.vietā - Reinis Jundzis, 7.vietā - Ričards Sidarovs, 8.vietā - Dāvis Dubrovs, 9.vietā - Artis Arnolds Akmentiņš, 10.vietā - Gvido Gustavs Akmentiņš.

 

Mazos sacensību dalībniekus sveica un apbalvoja sporta centra direktors Ziedonis Lazdiņš.

 

Novērtē fiziskās dotības un tehnikas iemaņas

Kikboksa treneris Elvijs Kantāns atzīst, ka audzēkņi sacensībās ir uzrādījuši labus rezultātus. "Protams, viņi vēl ir mazi un viņiem ir grūti saprast, kas īsti ir kikbokss. Viņi vēl īsti nesaprot, ka savu spēku viņi var parādīt sacensībās, nevis tikai uz ielas. Treniņi, protams, ir grūti. Kad esi grūti trenējies, tikai tad saproti, ka vēl par maz tas ir darīts. Lai cik spēcīgs kāds būtu, vienmēr kāds būs stiprāks un tas ir neizbēgami. Protams, visiem gribas uzvarēt, bet zaudējums iemāca sadzīvot ar sāpi, iemāca domāt un liek tiekties uz jauniem mērķiem," atzīst treneris.

 

"Turpināsim trenēties. Arī pa vasaru mēģināsim nezaudēt iemaņas. Treniņi atsāksies septembrī.

 

Mēģināsim biežāk rīkot arī sacensības, iespējams, pat reizi pusgadā. Meklēsim iespēju sadarboties arī ar citiem klubiem, piemēram, arī Madonā bērni trenējas no astoņu gadu vecuma. Arī ar lielāko grupu trenēsimies un startēsim sacensībās, nākamās sacensības mums būs jau 3.jūnijā."

 

A.Cīrulis piebilst, ka šo sacensību mērķis bija novērtēt gan audzēkņu fiziskās dotības, gan arī tehniskās iemaņas. "Divas nedēļas pirms sacensībām puikām tika uzdots trenēties pašiem. Viņi katrs piestrādāja pie tā, kas viņiem pašiem šķita svarīgākais. Bērniem patika šīs sacensības. Viņi labprāt nāca un gatavojās šīs divas nedēļas un ar lielu nepacietību gaidīja sacensību dienu."

 

Sporta kluba pārstāvji saka paldies Gulbenes sporta centra direktoram un veikalam "Gigants LV" par sniegto atbalstu šo sacensību norisei.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

gulbenietis

nu normāla bilde, kāda vaina. es jau nu būtu licis to no galerijas 21. bildi rakstā.

pirms 8 gadiem, 2012.05.30 11:18

fui

Nu forša bilde - meitenei sit pa galvu. Ar gadiem šo treniņu sekas redzēsim uz ielām. Tā jau jaunieši na pārāk gudri, tagad vel būs ar atsistām galvam.

pirms 8 gadiem, 2012.05.30 10:12

Summējot visus punktus, par uzvarētāju tika atzīts Miks Jencītis, nevis Jancītis!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.29 22:09

HA

Arī Gulbenē kikboksā trenēties vēlas pietiekami arvien vairāk bērnu un jauniešu. :D njaa Ļoti loģisks un sakarīgs teikums

pirms 8 gadiem, 2012.05.29 17:57

Sports