Notiek makšķerēšanas turnīrs

Gulbenes novada Daukstu pagasta „Jaunāru" komercdīķī notika „Reinīša piemiņas kausa" izcīņa makšķerēšanā. Par to informē sacensību organozators Vilnis Ziediņš.

Sacensības pulcināja ap pussimts makšķerēšanas lietpratēju un entuziastu.


"Tā kā turnīrs iekrita makšķernieku valodā „baltajās dienās", tad izcili lomi nebija gaidāmi, taču pūta lēns dienvidaustrumu vējš un reizēm uzpilēja kāda lietus lāse, kas lika jebkuram copmanim nobriest nopietnai cīņai. Kad tika uzvilkts sacensību karogs, turnīrs varēja sākties," stāsta V.Ziediņš.


Pēc trīsarpus stundu nopietnas makšķerēšanas ceļojošo kausu ieguva Vilnis Ziediņš ar 4,43 kilogramus lielu spoguļkarpu (asistēja Raivis Ančs), otrajā vietā - Aivars Griķis ar 1,32 kilogramus smagu karpu (asistēja Raivis Ančs), trešajā vietā Juris Kablukovs ar 0,32 kilogramus smagu karūsu. Uzvarētāja noķertā zivs izrādījās šīgada rekordiste, tā tika marķēta un palaista brīvībā.


Neoficiālajā daļā makšķernieki dalījās pieredzē un neiztika, protams, bez makšķernieku stāstiem un jautrības.


Nākamais turnīrs paredzēts nākamā gada augusta nogalē. Ir aicināts jebkurš interesents. Uzziņas par nākamo „Reinīša piemiņas kausa" izcīņu, kā arī par makšķerēšanas iespējām var iegūt pa tālruni 28369101.

Pievieno komentāru

Sports