Notiek otrais "PURE chocolate volejbols" kvalifikācijas posms jauniešiem

Jau vienpadsmito sezonu norisinās Latvijas jaunatnes vasaras spēles volejbolā, kas otro gadu dēvējas “PURE chocolate volejbols”. Tradicionāli divi atlases posmi norisinās Vidzemes/Latgales reģionā un divi - Kurzemes/Zemgales pusē. Gulbenes novadā jau desmito gadu norisinājās atlases sacensības. 3.augustā Gulbenes sporta centra sporta laukumā notika otrais "PURE chocolate volejbols" kvalifikācijas posms jauniešiem. Savukārt pirmais atlases posms norisinājās Madonā. Kurzemes pirmajā posmā Kuldīgā piedalījās 90 komandas, savukārt Madonā bija rekordliels komandu skaits – 124, bet Gulbenes posmā par piecām komandām mazāk – 119.

Sacensības norisinās sešās vecuma grupās zēniem un sešās meitenēm. Piecas labākās komandas no katra reģiona 19.augustā, Rīgā, Daugavas stadionā turpinās cīņas finālposmā, lai noskaidrotu spēcīgākos.

Pirmajā posmā Gulbenes novada BJSS uz vasaras volejbola spēlēm deliģēja astoņas meiteņu komandas (3 komandas D grupā meitenēm, 2 komandas C1 un B grupā meitenēm, C 2 meitenēm – viena). Godalgoto 3.vietu izcīnīja D grupas meiteņu komanda „Minioni” (Agate Katane, Ance Katane, Anda Katane un Gerda Bukovska, trenere Ārija Samsonova). D grupā meitenēm piedalījās 16 komandas, kas bija sadalītas 4 apakšgrupās. No grupu spēlēm “Minioni” “izgāja” kā pirmie. “Krustu” spēlēs viņas ar rezultātu 18:11 pārspēja „Lollipop” no Limbažu/Salacgrīvas novadu sporta skolas, bet pusfinālā ar 13:18 atzina komandas “Puma” (Madona) pārākumu. Mača par 3.-4.vietu tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 18:12, pārspējot vienaudzes no Madonas – komandu “Spāres”. Sestajā pozīcijā šajā vecuma grupā Gulbenes komanda “SEB” (Samanta Savicka, Anastasija Babrāne, Estere Kupča, Beāte Jundze).

Otrajā posmā Gulbenē piedalījās septiņas vietējās meiteņu komandas. Arī šoreiz veiksmīgākās no gulbenietēm bija komanda “Minioni”. Otrajā posmā viņām ceturtā pozīcija, jo finālspēlē par 3.vietu šoreiz tika atzīts pretinieču – “Foršā Nereta” – pārsvars ar rezultātu 10:18.

Gulbenes posmā ļoti atzīstami startēja C 1 vecuma grupas pārstāves “Gulbene 01”, kas, no devītās vietas pirmajā posmā, pacēlās uz augsto ceturto pozīciju otrajā posmā. Trīspadsmit komandu konkurencē viņas kvalificējās finālam, bet cīņā par 3.-4.vietu atzina komandas “Knaģis& CO” (Limbaži/Salacgrīva) pārākumu.

Finālsacensībās Rīgā šogad Gulbenes novada BJSS pārstāvēs D grupas komanda “Minioni”.

Pievieno komentāru

Sports