Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks čempionāts spēka trīscīņā

Gulbenes sporta centrā 20.februārī pulksten 12.00 norisināsies Gulbenes novada čempionāts spēka trīscīņā, ko aicināts vērot ikviens interesents. Sacensībās startēs 25 sportisti no Gulbenes, Jaungulbenes, Rankas, Lejasciema, Līgo un Beļavas.

Spēka trīscīņas sacensībās dalībniekiem būs jāizpilda trīs vingrinājumi - pietupiens ar svara stieni uz muguras, svara stieņa spiešana guļus un svara stieņa vilkšana no zemes. Sacensību dalībnieki sacentīsies septiņās svara kategorijās.  

Sacensību organizatori spriež, ka sīvākās cīņas par uzvaru svara kategorijā līdz 67,5 kilogramiem būs starp jaunāko sacensību dalībnieku Robertu Bašķeru (Beļava) un Arni Ivanovu (Lejasciems); svara kategorijā līdz 75 kilogramiem par uzvaru cīnīsies Jānis Kravalis (Līgo) un Jānis Lesiņš (Beļava); svara kategorijā līdz 82,5 kilogramiem - Latvijas čempions spiešanā guļus bez ekipējuma Uģis Smirnovs (Jaungulbene) un Gulbenes 2.vidusskolas skolnieks Uvis Vasiļenko (Beļava); svara kategorijā līdz 90 kilogramiem - Ingus Virziņš (Gulbene) un Salvis Reinsons (Jaungulbene); svara kategorijā līdz 100 kilogramiem - pieredzējušākais dalībnieks spēka trīscīņas sacensībās Aigars Cīrulis (Gulbene) un apsargs Igors Petrovs (Gulbene); svara kategorijā līdz 110 kilogramiem - Gulbenes policijas iecirkņa pārstāvis Āris Korics (Gulbene) un Jānis Pāvuliņš (Jaungulbene); savukārt svara kategorijā virs 110 kilogramiem - Gulbenes spēkavīrs Andris Leišavnieks un Gulbenes ugunsdzēsēju pārstāvis Gints Ilva.

Sacensības būs saspringtas, jo īpaši cīņā par sacensību kopvērtējumu - labākie tiks noteikti gan atsevišķi katrā svara kategorijā, gan arī kopvērtējumā. Balvas saņems arī skatītāju simpātija un sporta centra simpātija.

 

Organizatori priecājas, ka sacensības ir guvušas tik lielu atsaucību. Lai arī lielākā daļa dalībnieku ir iesācēji šajā sporta veidā, taču organizatoriem ir patīkami, ka mūsu novada iedzīvotājiem ir interese par to. Šādas sacensības Gulbenē tiek rīkotas pirmo reizi, taču organizatori vēlas attīstīt šo sporta veidu un ieinteresēt jauniešus nodarboties ar to.

Pievieno komentāru

Sports