Notiks futzāla čempionāts

Šā gada novembrī un decembrī Vidzemes sporta asociācija (VSA) rīko lielāko amatieru telpu futbola pasākumu Vidzemē - "Sport2000 Vidzemes futzāla čempionātu".

Tas notiks četros atlases posmos četrās dažādās pilsētās. Četras pirmo vietu ieguvējas no katra posma kvalificēsies finālam, kurā cīnīsies par Vidzemes amatieru čempiona titulu.

 

Pirmais atlases posms "Sport2000 Vidzemes futzāla čempionātā" notiks Gulbenes novada, Stradu pagastā, Stāķu pamatskolas sporta zālē 17.novembrī no pulksten 18:00.

 

Otrais atlases posms notiks "Olimpiskajā centrā "Limbaži"" 25.novembrī no pulksten 18:00.

Vēl divi atlases posmi notiks 3.decembrī Valmierā un 10. decembrī Siguldas novadā, bet fināls tiks aizvadīts 17.decembrī Valmierā. Katrā no atlases posmiem var piedalīties tikai 16 komandas.


Čempionātā aicinātas piedalīties komandas no visas Vidzemes (tā kā šis ir amatieru čempionāts, tad pastāv daži ierobežojumi attiecībā uz vadošajās līgās spēlējošiem spēlētājiem, bet par visu sīkāk ir atrodams čempionāta nolikumā mājas lapā).

Komandas pieteikuma anketu var lejuplādēt pasākuma mājas lapā www.amatierusports.com sadaļā "pieteikt komandu" un aizpildītu nosūtīt uz norādīto e-pastu. Bet ir iespējams saņemt un aizpildīt pieteikuma anketu arī "Sport2000" veikalos Valmierā, Siguldā vai Rīgā.

Labas ziņas ātrākajiem: pateicoties vairāku pašvaldību atbalstam, ja komanda piesakoties būs pirmo astoņu skaitā uz attiecīgo posmu, tā saņems 25% atlaidi dalības maksai.


Par čempionāta aktualitātēm visu var atrast mājas lapā www.amatierusports.com, kā arī aktuālākajam var sekot līdzi www.draugiem.lv/amatierusports."
Pielikumā ir pasākuma afiša.

Pievieno komentāru

Sports