Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks novada ziemas sporta spēles

5. un 6.februārī notiks Gulbenes novada ziemas sporta spēles. Sporta spēlēs piedalīsies gandrīz visu Gulbenes novada pagastu pārvalžu komandas, kā arī divas Gulbenes pilsētas komandas.

Sacensību mērķis ir noskaidrot Gulbenes novada sportiskāko pārvaldi un labākos sportistus - šahā, novusā, dambretē, zemledus makšķerēšanā, galda tenisā, šautriņu mešanā un distanču slēpošanā, kā arī popularizēt sportu un aktīvu dzīves veidu Gulbenes novadā.  

Sacensības galda tenisā notiks 5.februārī Staru sporta zālē, šahā, novusā, dambretē un šautriņu mešanās - 6.februārī Gulbenes sporta centrā, distanču slēpošanas sacensības šajā pašā dienā notiks Gulbenes pilsētas slēpošanas un biatlona trasē, savukārt zemledus makšķerēšana uz Sudala ezera Lejasciema pagastā.

 

Visos sporta veidos sacensības būs individuālas. Vietu komandu vērtējumā sporta veidos noteiks pēc individuāli izcīnītās labāko vietu summas. Kopvērtējumā uzvarētāju komandu noteiks pēc piecu labāko sporta veidu izcīnīto vietu summas. Individuāli 1. līdz 3.vietas ieguvējus apbalvos ar medaļām un diplomiem. Komandu vērtējumā sporta veidos 1.vietas ieguvējas komandas apbalvos ar diplomiem un kausiem, 2. un 3.vietas ieguvējas komandas - ar diplomiem. Kopvērtējumā 1. līdz 6. vietas ieguvējas komandas apbalvos ar diplomiem un kausiem.

 

Apbalvošana notiks 6.februārī pulksten 18.00. Pasākumā tiks apbalvoti sporta spēļu uzvarētāji, vienlaikus tas būs arī 2009.gada sportisko aktivitāšu pārskata vakars.

Pievieno komentāru

Sports