Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles 4

Gulbenes sporta centrā 20.oktobrī pulksten 12.00 notiks Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles, kurās tiks noskaidrota sportiskākā, daudzpusīgākā un talantīgākā iestāžu un uzņēmumu komanda.

Komandā var startēt attiecīgajā iestādē vai uzņēmumā strādājoši algoti štata darbinieki un viņu otrās pusītes. Skolēni un studenti sacensībās startēt nedrīkst. Kolektīvi, kuros strādājošo ir mazāk nekā nepieciešams komandas izveidošanai, var veidot apvienotās komandas, to saskaņojot ar sacensību organizatoriem. Kopējais dalībnieku skaits nav ierobežots. Viens dalībnieks var piedalīties vairākos sporta veidos, ja tas netraucē sacensību norisi.  

Komandu pieteikumi sacensībām jāiesniedz līdz 16.oktobra pulksten 15.00 Gulbenes pilsētas pārvaldē Jurim Aleksānam (tālrunis 22005055).

 

No pulksten 11.00 līdz 11.45 paredzēta dalībnieku reģistrācija un izloze, bet pulksten 11.50 - sporta spēļu atklāšana. Dalībniekiem būs jāsacenšas dažādās atraktīvā disciplīnās - "Ābolu svēršanā", "Četru vēju pūšbolā", "Pāru badmintonā'', "Veiklajās rokās", "Pievilkšanās ar spilveniem", "Precizitātes metienos", "Noķer smaidiņu", komandu vadītāju sacensībās „Bumbiņu ripināšana" un komandu stafetē. Paredzētas arī sacensības bērniem.

 

1. līdz 3.vietas ieguvējas komandas tiks apbalvotas ar piemiņas balvām katrā sporta veidā, kopvērtējumā 1. līdz 6.vietas ieguvējas komandas saņems piemiņas balvas. Pārsteiguma balvas saņems arī bērni. Pulksten 19.00 Gulbenes kultūras centrā sporta spēļu dalībnieki pulcēsies uz atpūtas pasākumu, kur tiks apbalvoti arī uzvarētāji.

 

Sporta spēles organizē Gulbenes pilsētas pārvalde sadarbībā ar Gulbenes sporta centru un Gulbenes sporta klubu „Šķēps". Sacensību galvenais tiesnesis būs Gerda Sirmā (tālrunis 26516538).

Pievieno komentāru

Komentāri 4

hm

Un kurš teicis, ka sports ir tikai futbols vai basketbols? Sporta veidi var būt visdažādākie, tas pat ir daudz interesantāk.

pirms 7 gadiem, 2012.10.10 12:14

burķškis

Vienkārši sakot - tusiņš jeb burzeklis ar sumināšanu, bet lai tak priecājas ļauži! Parasto darbrūķu gan tur pamaz, tie mums tādi "nesportiski". Galu galā ir arī pasāķumi , kad var piedalīties visi kas vēlas ( pilsētas svētkos , piemēram), bet tie kas ir burkšķētāji, tie arī burkšķēs, ka viss ir slikti, slikti , slikti...

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 16:12

Vērīgā

Kāds sakars nosauktajām disciplīnām ar sportu? Kaut kāda mīcīšanās ar spilveniem, lai finālā - "atpūstos"? Tak saucat lietas īstajos vārdos...

pirms 7 gadiem, 2012.10.09 12:54

Sports