Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks pilsētas uzņēmumu un iestāžu sporta spēles

Gulbenes sporta centrā 28.septembrī pulksten 12.00 notiks Gulbenes pilsētas iestāžu un uzņēmumu sporta spēles.


Sacensību mērķis ir noskaidrot sportiskāko, daudzpusīgāko un talantīgāko iestāžu un uzņēmumu komandu, kā arī popularizēt aktīvu dzīvesveidu.


Komandā var startēt attiecīgajā uzņēmumā vai iestādē strādājoši algoti štata darbinieki un “otrā puse”. Skolēni un studenti sacensībās startēt nedrīkst. Kolektīvi, kuros strādājošo ir mazāk nekā nepieciešams komandas izveidošanai, var veidot apvienotās komandas, saskaņojot ar sacensību organizatoriem. Pieteikums dalībai sacensībās jāiesniedz līdz 20.septembra pulksten 15.00 Gulbenes pilsētas pārvaldē Jurim Aleksānam (tālrunis 22005055).


Sacensībās dalībniekiem būs jāstartē dažādās disciplīnās, paredzētas arī sacensības komandu vadītājiem. Sacensties varēs arī bērni. Dalībnieku ierašanās un reģistrācija – no pulksten 11.00 līdz 11.45, pulksten 12.00 – atklāšana.


Apbalvošana paredzēta atpūtas vakarā Gulbenes kultūras centrā pulksten 19.00.

Pievieno komentāru

Sports