Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Notiks riteņbraukšanas un miniorientēšanās sacensības

Gulbenē 12.maijā notiks Gulbenes pilsētas atklātās riteņbraukšanas un miniorientēšanās sacensības, kurās aicināts piedalīties ikviens interesents.

Sacensību mērķis ir popularizēt riteņbraukšanu un orientēšanos starp Gulbenes pilsētas un novada iedzīvotājiem, sekmēt riteņbraukšanas un orientēšanās meistarības izaugsmi, kā arī piesaistīt skatītājus sportiskajām aktivitātēm.  

Riteņbraukšanas sacensības sāksies pulksten 11.00, savukārt miniorientēšanās sacensības - pulksten 13.00. Abām sacensībām starts tiks dots pie Gulbenes sporta centra.

 

Pieteikumi riteņbraukšanā jāiesniedz sacensību vietā līdz pulksten 11.00. Atsevišķi tiks vērtēti zēni un meitenes četrās vecuma grupās. Sacensībās tiks iekļauti ātruma un veiklības elementi. Ar elementu aprakstu dalībnieki tiks iepazīstināti sacensību vietā. Sacensību organizatori dalībniekus ar velosipēdiem nenodrošina.

 

Miniorientēšanās sacensībām pieteikumi jāiesniedz sacensību vietā līdz pulksten 13.00. Sacensībās atsevišķi tiks vērtēti zēni un meitenes trīs vecuma grupās.

 

Katrā sporta veidā un katrā grupā tiks apbalvoti trīs labākie zēni un meitenes.

Pievieno komentāru

Sports