Notiks slēpojums “Alūksne 2009”

Alūksnes rajona ziemas sporta centrā "Mežinieki" 1.martā notiks "Sportlat Balvas" šīssezonas pēdējais slēpojums "Alūksne 2009".

Lai arī pagājušā gada slēpojuma laika apstākļi bija visai pavasarīgi un finišējot sniega sega trasē bija minimāla, slēpojums "Alūksne 2008" pulcēja apmēram 350 dalībnieku. Šogad slēpojums solās notikt īstā ziemas noskaņā.

 

Pamatdistances garums būs 15 kilometri (2 apļi) un satelītdistances garums - 7,5 kilometri (1 aplis). Distance virzīsies pa gleznainām Alūksnes vietām, savukārt atsevišķās vietās skatam pavērsies Alūksnes pilsēta, ko, sniegos ietītu, varēs skatīt no atsevišķiem pakalniem.

 

Trase sagatavota veikšanai slidsolī (būs sliede slēpošanai arī klasiskajā stilā). Trases grūtības pakāpe - vidēja. Trases platums - 4 līdz 6 metri. Simboliska distance ir paredzēta arī dalībniekiem, kuri dzimuši 1999.gadā un jaunākiem.

 

Sacensību atklāšana paredzēta pulksten 11.50, starts - pulksten 12.00 Sacensību noslēgumā visu grupu ātrākie dalībnieki saņems balvas. Pieteikšanās notiek līdz 27.februārim. Pieteikties sacensībām, kā arī iepazīties ar sacensību nolikumu var mājas lapā www.sportlat.lv.

Pievieno komentāru

Sports