Notiks sporta spēles personām ar invaliditāti „Esmu aktīvs!”

Gulbenes sporta centrā 2.decembrī norisināsies sporta spēles personām ar invaliditāti „Esmu aktīvs!”, informē Gulbenes novada domes mājaslapa.

No pulksten 9.00 līdz 9.50 notiks dalībnieku reģistrācija; no pulksten 10.00 līdz 10.15 - sporta spēļu atklāšanas parāde; no pulksten 10.15 līdz  13.00 - sporta spēles, kur notiks sacensības "Jautrās šautriņas" (šautriņu mešana “caur īpašu skatu leņķi”. Katram dalībniekam 5 metieni), "Mešana mērķī" (dalībnieks ar karoti, uz kuras novietota bumbiņa, izdara metienus mērķī), "Galda boliņš" (dalībnieks met galda tenisa bumbiņas ar atsitienu pret grīdu mērķī), Krāsainā sacensība (Dalībniekam tiek dotas vairāku krāsu bumbiņas, kuras jāiemet attiecīgās krāsas spainī), Golfiņš (dalībnieks ar mazā golfa nūju veic sitienus “pa bedrītēm”),  Roku veiklība (dalībniekam jāpārvirza “kauliņi” no viena punkta līdz otram bez pieskāršanās “trosei”), "Ievelc elpu!" (dalībnieks no bļodiņas, kurā atrodas mazās tenisa bumbiņas, ar salmiņa palīdzību pārceļ visas bumbiņas blakus esošajā traukā), Ratiņsacīkstes (dalībniekam ratiņkrēslā jāveic noteikts uzdevums); no pulksten 13.00 līdz 14.00 - Grīdas kērlings un no pulksten 14.00 līdz 14.30 - apbalvošana.

Pasākuma mērķis ir iesaistīt sporta aktivitātēs cilvēkus ar invaliditāti, tādējādi veicinot invalīdu integrāciju sabiedrībā. Veicināt sabiedrības izpratni par invalīdu problēmu risināšanu, popularizēt sporta aktivitātes kā aktīvu atpūtu un rehabilitējošu veselības nostiprināšanas veidu, veicināt pieredzes apmaiņu ar uzaicināto komandu invalīdiem, kā arī celt invalīdu pašapziņu.

Pievieno komentāru

Sports