Notiks Vislatvijas golfa diena

Šosestdien, 10.maijā, notiks Pirmā Vislatvijas golfa diena. Šajā dienā golfa laukumos visā Latvijā, tostarp arī “Riekstiņu” golfa laukumā Jaungulbenes pagastā un “Silto” golfa laukumā Lizuma pagastā, ikvienam būs iespēja pārliecināties, ka tā ir spēle, kas spēj aizraut ikvienu. Visi interesenti varēs iepazīt šīs spēles pamatus un apgūt pirmās praktiskās iemaņas.

Šajā dienā visi, kas pieteiksies spēlēt golfu, tiks apkalpoti par brīvu. "Riekstiņu" golfa laukumā ierašanās paredzēta no pulksten 11.00.


Visi dalībnieki tiks bez maksas nodrošināti ar visu inventāru golfa spēlei (nūju komplekts, nūju soma, golfa somas pārvadājamie ratiņi, bumbiņas, izsitiena kociņi, rezultātu kartes). Dalībnieki tiks vispirms apmācīti un noinstruēti, kā arī iekļauti flaitos, lai spēlētu golfu kāda pieredzējušāka spēlētāja uzraudzībā. Spēle sāksies pulksten 12.00.


“Riekstiņu” saimnieki Linda un Māris Danieki atklāj, ka visi, kas ieradīsies uz Pirmo Vislatvijas golfa dienu, saņems iespēju šajā laukumā notiekošajās golfa spēlēs maijā, jūnijā, jūlijā un augustā bez maksas neierobežoti izmantot nūju komplektu, nūju somu un golfa somas pārvadājamos ratiņus. Saimnieki aicina līdzi ņemt draugus un uzkodas. Golfa laukuma saimnieki aicina ikvienu piedalīties arī šāgada

golfa turnejas kausa izcīņā. Katru svētdienu pulksten 13.00 visas sezonas garumā turnejas laikā notiks iknedēļas posma izcīņa. Vērtēti tiks spēlētāja trīs labākie posmu rezultāti. Vērtēšana notiks trīs kategorijās: pieredzējušie spēlētāji, iesācēji un dāmas. Laukumā jāierodas pulksten 12.30 uz inventāra saņemšanu un iesildīšanos. Pieteikties var, zvanot pa tālruni 25422007 vai rakstot uz e-pastu “maris_danieks@inbox.lv”.


Arī “Silto” golfa laukumā visi golfa entuziasti, kas pieteiksies spēlēt, Pirmajā Vislatvijas golfa dienā tiks apkalpoti par brīvu, saņems nepieciešamo inventāru un arī apmācību. Interesenti tiks gaidīti visas dienas garumā. Golfa laukuma saimnieki lūdz iepriekš pieteikties pa tālruni 29435267 (Andris). Ikviens tiks gaidīts arī uz “Silto” golfa maratona sacensībām, kas notiks katru trešdienu pulksten 17.30.


Pieteikties uz Pirmo Vislatvijas golfa dienu var arī interneta vietnē “www.golf.lv/contact”.

Pievieno komentāru

Sports